PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 16-07-2012

@jadcorben mi pasuje i dowalić różowy kolorek ;D Tylko jaka nazwa? Girls? Ladies? Panny?
;D

Draco napisał(a):Może zmienić rangę Zasłużeni na Weteran (lub Weterani)?

Też byłem za "weteran", ale kiedyś była o tym gadka i większość, czyli 2-3 osoby chciały "zasłużeni" to na taką nazwę zmieniłem.



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 16-07-2012

No właśnie ja w tej rozmowie brałem udział i wydaje mi się że więcej osób było za weteranami ale niech tam będzie.

A ranga dla pań przysługiwała by każdej czy może tym które piszą? Nie wiem czy by się sprawdziła ale kto wie. W sumie to możesz wysłać przypomnienia do tych które częściej zaglądały na forum.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 16-07-2012

Mi się wydawało, że była większość, ale tak jak mówię, 3-4 osoby się na ten temat luźno wypowiedziały. Mi to już w sumie obojętne jak ta ranga "eks-VIP" będzie się nazywała.

Przypomnienie do samych pań? ;D Wysyłałem kilka tygodni temu mass-maila, ale z racji tego, że zapewne żaden z was go nie dostał (bo nie dostał?) coś musiało się spsuć. Spróbuję za kilka dni znowu, może już jak ta nowa ranga będzie. Co do samej rangi to myślę, że można dać wszystkim paniom, ale nie wiem jak to wygląda od strony technicznej. Muszę zobaczyć w panelu czy się da. Jak nie to będę ręcznie każdą zaklepywał. Jest też taki mały problem, że są mężczyźni podający się za kobiety (np. Samyeu), ale to już chyba nie nasza broszka ;)


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 16-07-2012

Z mailami z forum jest coś nie tak bo u mnie powiadomienia o przyjściu prywatnej wiadomości lądują w spamie na gmailu.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 16-07-2012

Ladies chyba najlepiej. Wtedy też może więcej userów będzie wstawiało płeć w profilu coby nie zostać podejrzanym Big Grin


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 16-07-2012

Paru userów dostało by różowy kolor nicka Tongue


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ashin - 17-07-2012

Po co ranga dla pań. To są jacyś inni użytkownicy niż my? Dla mnie to raczej mijało się z celem. Jeżeli dany użytkownik jest aktywny i tak prędzej czy później dostaje rangę odpowiednią do wykazywania się. Dodatkowo zobaczcie jakie emocje u samych pań grających wzbudza w nich traktowanie ich inaczej, wydaje im się, że bierzemy ich za niepełnowartościowych graczy


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 17-07-2012

@ashin na wielu forach tak jest i Paniom to nie przeszkadza, a wręcz zadowolone są.
Też byś nie chciał aby ktoś do ciebie pisał: koleżanko Big Grin


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 17-07-2012

Nikt nie bierze ich za nie pełno wartościowe, po prostu miło by było wyłowić te nieliczne rodzynki z tłumu userów.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Realinho - 17-07-2012

Jeśli jest taka możliwość, a na pewno jest to chciałbym prosić o wyłączenie możliwości przeglądania profili naszego forum przez gościu. Osobiście mi to przeszkadza, gdyż w profilu udostępniam swoje "dane" prywatne, więc nie chcę, by "obcy" mięli dostęp do nich. Proszę o rozważenie tej propozycji, z góry dziękuję.

Ps. Jeśli chodzi o moją opinię na temat tego "odznaczenia" dla Pań, które "odwiedzały" forum, ja uważam, że jest to niepotrzebne, na forum w tej chwili nie ma żadnej regularnie udzielającej się kobiety, a kobiet grających jest mało w naszym kraju, więc tworzenie tego jest zbędne, gdyż raczej przypływu płci przeciwnej mieć nie będziemy, nie zapominajmy, że jest to forum o konsolach Sony, a nie twór wielotematyczny, gdzie są różne dodatkowe rangi dla "ozdoby". Tyle ode mnie.