PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Konkurs na najlepszą recenzję - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Konkurs na najlepszą recenzję (/thread-konkurs-na-najlepsza-recenzje)

Strony: 1 2 3


Konkurs na najlepszą recenzję - Kratos - 16-08-2011

Co myślicie o tym, żeby zorganizować konkurs na najlepszą forumową recenzję? W grę wchodziłyby nie tylko nowe recenzje, ale i te już napisane, których niemało jest na forum. Można by podzielić konkurs na 3 kategorie: PSOne, PS2 i PS3. Chociaż nie wiem czy to by się przyjęło, w końcu nie ma w tej chwili żadnej recenzji gry na PSOne na forum, a na PS3 bodajże 2 czy 3. Prym wiedzie zdecydowanie PS2.

Byłaby to okazja nie tylko do przypomnienia nieco zapomnianych już recenzji, ale i szansa na rozbudowę i powiększenie ich o jeszcze kilka czy kilkanaście. Od jakiegoś czasu planujemy zrobić dla nich oddzielny dział "Recenzje", bo teraz są nieco porozrzucane po forum, a niektóre nawet recenzji nie przypominają.

Pojawia się tylko 1 problem, ale jakże ważny. Co z nagrodami? Nie jest tajemnicą poliszynela, że nie stać nas na nawet najmniejszy upominek, od zawsze były z tym problemy. Jedyne co możemy zaoferować to jakiś podpis, userbar czy po prostu wyróżnienie. Dlatego nie wiem czy jest sens takie coś organizować. Ja byłbym mimo wszystko "za", ba sam nawet bym coś jeszcze dopisał (1 recenzję już chyba mam tu na koncie), ale zdaję sobie sprawę, że dużo osób potrzebuje motywacji, jakiś podarunków, żeby ruszyć tyłek. Głosy można by było oddawać w temacie podając link do recenzji, albo np. podać swój top3 czy 5 recenzji z forum. Jakie jest wasze zdanie? Pisałby się ktoś na takiego coś? Pytam głównie, bo chcę zobaczyć czy temat będzie miał w ogóle wzięcie, zainteresowanie.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Realinho - 16-08-2011

Pomysł jest jak najbardziej okej. Jestem za.

Pozdrawiam.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Bart - 16-08-2011

Raczej nie wypali, no ale.. zobaczymy.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - anemek - 16-08-2011

Bart, twój awatar idealnie określa twoje nastawienie.
Jestem za, sam może namażę kilka recenzji.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Bart - 16-08-2011

Tak, zgadza sie. Dlatego wybrałem właśnie taki.
Już jestem do tego forum sceptycznie nastawiony.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Kratos - 16-08-2011

(16-08-2011, 15:12)Bart napisał(a): Raczej nie wypali, no ale.. zobaczymy.

To znaczy? Co ma nie wypalić? Bo ostatnio jakoś sklecasz 3 słowa na krzyż w poście i trudno cokolwiek z tego zrozumieć.

Jedyny problem, jaki może wyniknąć to taki, że trzeba będzie te recenzje przeczytać ;D U niektórych może być z tym problem. Chyba, że ktoś woli w ciemno głosować. Ja tam przecież nie będę sprawdzał, kto co czytał. Na swoje recenzje oczywiście nie można byłoby oddawać głosów. Najwyżej można by było to zrobić w ten sposób:

1. Recenzja bla bla - 3 pkt.
2. Recenzja bla bla - 2 pkt.
3. Recenzja bla bla - 1 pkt.

Moje recenzje:
link
link
link

Oddając głosy można by od razu się zareklamować.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Bart - 16-08-2011

Może nie wypalić,bo może (nie musi) być małe zainteresowanie. Wiadomo. Mało osób bez nagrody materialnej, da się skusić na takie coś. No ale miejmy nadzieje,ze skuszą się i tacy.

Osobiście sam nie wezmę udziału w tym konkursie, bo nie za bardzo mi idzie pisanie recenzji, z racji tego,że mało gram w gry i nie mam na to za wiele czasu.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Kratos - 16-08-2011

Czyli ty też jesteś łasy na nagrody ;D Przecież nie tylko o pisanie recenzji tu chodzi. W takim samym stopniu także o głosowanie na istniejące czy te które dopiero powstaną. To głosowanie jest głównym elementem konkursu i ma być zachętą do pisania nowych recenzji.




RE: Konkurs na najlepszą recenzję - Bart - 16-08-2011

Nie jestem łasy. Po prostu takie są realia. Gdybym znalazł płytkie do gry, to mógłbym nawet ją ufundować. Smile


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - ReV - 29-08-2011

Witam,
od razu z góry chciałem przeprosić za dość długą nieobecność nie będę tutaj się tłumaczyć bo to nie temat od tego.
Co do pomysłu o konkursie jestem jak najbardziej za i dodać mogę, że miałbym coś na nagrodę może to nie będzie nic wielkiego ale zawsze coś. Za 1sze miejsce gra Split Second Velocity (PC) i ewentualnie za 2gie gra XIII(PC) obie gry są używane ale tylko raz były w napędzie w celu instalacji także myślę że opłacało by się coś napisać. Gdybym miał gry na PS2 to bym je zaoferował ale z braku laku niech będą gry PC.