PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? (/thread-jaka-jest-najlepsza-bijatyka-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - ashin - 29-09-2011

Tekken 5 oczywiście, niestety nie miałem okazji pograć w TTT, ale myślę, że to raczej decyzji niezmieniłoby.
Dlaczego? To dobra gra, ma ciekawą fabułę i wykreowany świat. Nigdy nie nudziłem się przechodząc poszczególnymi postaciami story mode, była podana w ciekawy sposób, do dziś zdarza mi się czytać niektóre ciekawostki związane z postaciami. Jednak singiel to nie to co utrzymuje przy życiu tego typu gry i tutaj właśnie jest największy plus gry. Gra moimz daniem zalicza się do typu gier 'easy to play hard to master'(łatwa do gry ciężka do opanowania jej na poziomie mistrzowskim). Niejednokrotnie zdarzało mi się grać z przedstawicielami rasy zatwardziałych pecetowców, którzy z konsolą mieli tyle wspólnego co wilk z gwiazdami, jednak po zapoznaniu się z podstawowym sterowaniem, byli w stanie zacząć grać w tą grę i co ważniejsze dobrze się przy tym bawić, to nie gra w stylu MK gdzie trzeba od razu znać jakieś techniki, wystarczy chwila by móc zacząć zabawę. Wiadomym jest, że co trudniejsze kombinacje wymagają czasu, jednak jest to duży plus.


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - iTzMrOxygene - 05-10-2011

Guilty Gear XX AC+


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - klimczak17 - 07-11-2011

Moim zdaniem PSX Gundam Battle Assault 2 ta gra może jest starsza z tych tytułów co podajecie ale ma swój klimat mógł bym grac w nią dniami i nocami Smile)))))))))))


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - Kratos - 07-11-2011

No tak, tyle, że to gra na PS1, a w temacie jest dosyć jasno sprecyzowane, że chodzi o gry na PS2 ;]


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - DarkBolo - 08-11-2011

Mój głos leci na "Soul Cariba Sri"Big Grin
Wybrałbym Tekkena, ale ze względu na to, że trzeba uczyć się combo, zajmuje drugie miejsce.


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - Yohokaru - 28-01-2012

Tekken 5 oczywiście. The Best bijatyka ever na PS2, tylko multi w sieci brak. Moim zdaniem na równi z legendą T3


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - Eman002 - 29-01-2012

Ja też głosuje na Tekkena 5. Smile Bardzo fajna gra i wciągająca.


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - Gaijin - 09-02-2012

Dla mnie od czasów pegazusa jest to Mortal Kombat zawsze lubiłem ten klimat dużo juchy i te nieśmiertelne okrzyki typu FINISH HIM


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - Kurak5 - 03-03-2012

Dla fanów Dragon Balla polecam właśnie coś z tej serii. Sam posiadam DBZ Budokai 3 i jestem bardzo zadowolony. Podobno Budokai Tenkaichi 3 jest jeszcze lepszy, niestety nie miałem przyjemności zagrać.
Fanom boksu zawodowego i tego podwórkowego polecam grę Fight Night Round 3. Szkoda, że nawet na najwyższym poziomie trudności przeciwnicy są po prostu słabi.


RE: Jaka jest najlepsza bijatyka na PS2? - 1903 - 24-10-2014

Moim numerem jeden na PS2 jest Mortal Kombat Deception. Gra, którą lata temu dostałem i był to strzał w dychę. Przy Mortalu spędziłem nie miesiące, a nawet lata. Konquest - miód, rozpływałem się w rozgrywce. Grafika - nie mam zastrzeżeń, również w moim odczuciu świetna. Mini gry - puzzle bardzo wciągające, szachy na wspólne giercowanie z kolegą, bratem, siostrą - zabawa przednia. Co jeszcze dodać, wielopoziomowe areny, czy jak to tam nazwać... fajnie wyglądające w 3D, bardzo grywalne postacie jak Scorpion oraz Sub-Zero i ogólnie ich cała historia. Można się zatracić, klan Lin Kuei etc. Osobisty must have z gatunku napierdzielanek. Najlepszy Mortal na PS2, zdecydowanie. Choć w Deadly był fajny pomysł z bonusami między walkami, gdzie musieliśmy rozwalać cegły, losowania kubeczków, dokładnie nie pamiętam, ale tego mi brakowało. A więc - zdecydowanie Mortal Kombat Deception - for eva. Na drugim miejscu postawiłbym Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, także frajda na wiele godzin.