PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - karmell - 29-11-2011

a ja sobie gram w pro evolution soccer 2011
i coś mnie denerwuje i znajomych też
Kiepsko dopracowane podania i to nie przez to że np. słaby gracz ;p


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Eman002 - 12-12-2011

Ja teraz drugi raz przechodze uncharted i potem kupuje i am alive bo 14 grudnia miała być premiera


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Puma16 - 16-12-2011

W chwili obecnej gram starsze tytuły (brak kasy na nowe gierki) Fifa09, Mortal Kombat vs Dc Universe, Za niedługo powinienem dostać bardziej wymagający tytuł od kumpla "Uncharted 2". Jak dobrze pójdzie to może jeszcze w tym tygodniu za opatrzę się w Call of Duty: Black Ops albo MW3 i Resident Evil 5. Jednak muszę na razie "pocisnąć" na Fifie 09 i Mortalu. Big Grin

Pozdrawiam.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Reactor20000 - 26-12-2011

Deus Ex Human Revolution-Perfekcyjna Gierka, Obecnie nigdy nie grałem w RPG'ii ale ta gra po prostu kopnęła mnie w tyłek tak, że wbiła mi stolec do mózgu, taka wciągająca fabuła, że wstałem o 12 i do 19 30 młuciłem w DEHR{DEUS EX HUMAN REVOLUTION}, Gra w PL Napisach i dzięki Bogu bo nie wyobrażam sobie Adama Jensena Z Polskim Aktorem, w ogóle ten jego głos to masakra wszystko, całe miasto się schodzi xD.

Assassin's Creed Brotherhood Multiplayer- Co Tu Dużo mówić, Zarąbiste Multiplayer, W końcu ktoś wymyślił sensowne Multi z perspektywy trzeciej osoby. Można Młucić tylko do 50 poziomu bo potem to już nie ma sensu niestety ja mam dopiero 26 a więc długa droga przede mną.

Assassin's Creed Revelations-Gram Okazyjnie,Gierka Nie Daje Nic Nowego do fabuły , o ile słyszałem od UBISOFTU to miała być ostatnia część ASSASSYNóW i mam na dzieję, że dotrzymają słowa.

PS. Koniec Mnie Rozbił Na Części Pierwsze, naprawde myślałem, że to już cholerny koniec a tu ahhh..... zagrajcie sami...


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Eman002 - 26-12-2011

Ja gram w Dead Rising 2. Dostałem pod choinkę Smile. Gra jest świetna, wiele broni i możliwości. Z każdym levelem odblokowujemy coś nowego, co zachęca nas do dalszej gry. Ładna grafika i polecam gierkę.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Killer - 27-12-2011

Gram w:
Uncharted 2 - gra po prostu świetna.Nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na nią wręcz przeciwnie chce wymienić swoją wersje platinum na wersje premierową po,to żeby ładnie prezentowała się na półce.Coś o grze: Pierwsze co rzuca się w oczy,to grafika,która jest świetna,animacja bohatera robi wrażenie, do tego nie raz zdarzyło mi się przystanąć na chwilę i podziwiać widoki, wciągająca fabuła do tego stopnia,że spędziłem z grą około 4h bez przerwy co nie zdarza mi się zbyt często. Do tego gra jest strasznie efektowna ,co chwila Drake gdzieś spada lub coś się wali, najbardziej spodobały mi się właśnie sekcje platformowe przeplatane prostymi zagadkami, trochę mniej sekcje strzelane. Pewnie będę chciał przechodzić grę ponownie na wyższym poziomie trudności.Smile Muszę też pochwalić wersję Polską,bo w moim odczuciu wypadła całkiem nie zle. W multi jeszcze nie grałem,bo konsolka nie jest na razie podpięta do internetu.





RE: W co obecnie grasz na PS3? - Realinho - 08-01-2012

Aktualnie:

FIFA 12 - Co mogę powiedzieć? kocham tą grę! znakomita, znacznie trudniejsza, poprawiono gameplay i na dodatek ten genialny, nowy Menedżer, czego chcieć więcej? w tej chwili zarywam noce w tryb menedżerski, straszznie trudno się gra, odpadłem z Copa del Rey, po dramatycznym boju z Valencią, w pierwszym meczu przegrałem (0:3) na Bernabeu, w rewanżu wygrałem (5:4) no muszę się pogodzić z tym, iż rywal był silniejszy. Gram na legendarnym, staram się nie przejmować wysokimi porażkami, bo jak wiemy, po deszczu zawsze wychodzi słońce.. także wierzę, że w końcu to, jak zacznę wysoko wygrywać.

Batman Arkham Asylum - Klasyk, jeśli chodzi o PS3, gra, która posiada wszystkie zalety jakie powinna mieć tego typu produkcja. Piękna grafika, fabuła, strasznie wciąga.. ponoć najlepszy ze wszystkich Batmanów jakie wyszły na konsolę, ja się jeszcze o tym nie przekonałem, gdyż gram hmm... od dwóch tygodni?, jednakże "story mode" zapowiada się fascynująco.



RE: W co obecnie grasz na PS3? - eVandeR - 09-01-2012

Na chwile obecna:

Pro Evolution Soccer 2012 - co tu duzo mowic , znakomita piłeczka na konsole od Konami ktore naprawde zrobilo duze postepy, poprawiono bledy ktore wystepowaly w poprzedniej odslonie a mianowicie przelaczanie zawodnikow ktore teraz jest o wiele bardziej dopracowane. Gameplay znakomity i o wiele trudniejszy co sprawia ze z kazdym meczem chce sie grac dalej. Teraz rozoczelem puchar narodow afryki druzyna WKS Smile

Killzone 3 - oczywiscie znakomity multiplayer ktory wciaga mnie na dlugie godziny walki....








RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 09-01-2012

Tak patrzę że wrócę chyba do KZ3 - tylu graczy teraz Big Grin
Ja teraz wróciłem do CoD: BO i pogrywam w BF3.
Homefront i Far Cry 2 oczywiście też dalej na topie Big Grin


RE: W co obecnie grasz na PS3? - eVandeR - 09-01-2012

hmm To jak cos to mozna wspolnie pograc w KZ3 jadcorben Smile