PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Spaidi - 04-06-2015

juz oddalem Makaveli, stary jednak jesli chcesz taki, a masz smartfona. Sciagnij sobie Fat Princess na smartfona i dojdz chyba do 15 planszy(godzina roboty) i dostaniesz kod. Fajna młócka online. Serwery zawsze pelne Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 05-06-2015

No i wpada MW 3, będzie grane na multi.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - KungLao - 06-06-2015

Hitman Absolution, świetna gra wciąga niesamowicie. Szczególną uwagę przykuwa możliwość wykonania misji na różne sposoby (tryb wykończenia celów). Graficznie prezentuje się okazale , sterowanie intuicyjne. Historia bardzo mi sie spodobała zupełnie inny charakter niż poprzednie części. Polecam każdemu fanowi skradanek


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Kraszu - 06-06-2015

No i przypomniałeś mi i przygodach łysego. Obowiązkowo muszę zaliczyć "Krwawą forsę", a jakoś mi to wypadło z pamięci.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Eustachy - 06-06-2015

Ja to na razie gram w Motorstorm, The Last of Us, i jestem w momencie przy trzecim purchlaku, no i FIFA 15 tryb kariery, menedżer, Kolejorz.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - KungLao - 06-06-2015

Do krwawej forsy wracam zawsze co 2 lata Big Grin Przechodzę na jednym tchu, jak dla mnie złoty klasyk .


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Makaveli - 06-06-2015

No a jak, Krwawa Forsa najlepszą częścią serii, bez dwóch zdań. Mistrzowsko rozpisane etapy. Maksowanie przynosiło mi niesamowitą frajdę. Hitman na równi z Metal Gear Solid są dla mnie najlepszymi stealth-action seriami, w jakie grałem.

Niestety Hitman: Absolution to gra słaba, udziwniona. Za mało tam skradania, za dużo rozróby. Niektórych etapów nie da się przejść bez używania przemocy. A znane z Krwawej Forsy pozorowanie wypadków po prostu zawsze rysowało banana na twarzy mojego sadystycznego ja.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Kraszu - 06-06-2015

Ależ mi robicie smaka na kolejne przygody Hitmana. Może sobie nawet ponownie przejdę "Cichego zabójcę". Ta seria ma coś w sobie. Przyciąga mnie bardziej niż MGS.

(06-06-2015, 13:14)Makaveli napisał(a): Niestety Hitman: Absolution to gra słaba, udziwniona. Za mało tam skradania, za dużo rozróby. Niektórych etapów nie da się przejść bez używania przemocy.
A ja tam właśnie lubię, kiedy można (a nawet trzeba) się wyżyć i zrobić właściwy użytek z uzbrojenia. Myślę, że ta najnowsza część mogłaby mi przypaść do gustu. Ty jesteś po prostu przyzwyczajony do żyłowania serii i przechodzenia jej po cichaczu, co w starszych częściach jest bardzo trudne. Praktycznie wszystkie nowości są łatwiejsze w stosunku do swoich wiekowych poprzedników. Rynek gier rozwinął się w kierunku upraszczania rozgrywki w celu zadowolenia casuali. No ale zawsze można sobie podnieść poprzeczkę ustawiając stosowny poziom trudności.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - KungLao - 06-06-2015

Co do pozorowania wypadków w zupełności sie nie zgodze ponieważ niemalże w każdej misji jest taka możliwość zlikwidowania owego celu. Czy gra jest słaba czy mocna , kwestia gustu. Kraszu dobrze napisał ze wszystkie dzisiejsze tytuły są z góry ułatwiane aby dotarły do szerszego grona, mimo wszystko przejście gry na najwyższym poziomie Hitman: Absolution nie należy do łatwych i wg mnie jest arcy trudne Big Grin Krwawa Forsa jest gra wyśmienitą ale nowa odsłona też trzyma bardzo wysoki poziom, mi spodobał sie ten powiew świeżości że spróbowali czegoś nowego ,w końcu o to właśnie chodzi na tym rynku aby rozwijać gry w dobrym kierunku.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Eustachy - 05-10-2015

Obecnie Medal of Honor multiplayer, Batman: Arkham Asylum i The last of Us multiplayer.