PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 20-05-2014

Obecnie ogrywam Minecraft'a. Gra spełniła moje oczekiwania i to najważniejsze. Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Kratos - 17-08-2014

Odpaliłem sobie wczoraj Crysisa 3 tak na żywioł. Zaliczyłem trening i wyruszyłem do gry z tym, że na samym początku nie wiem co w niej robić ;D To już któraś z kolei gra, która zaczyna się porywistym sztormem na statku. Udało mi się nawet wpaść do wody, ale potem ciężko z niej wyleźć ;) Co prawda jeszcze do nikogo nie strzeliłem, ale choćby po tym treningu może być fajny FPS z lekkim celowaniem. Ten cały kombinezon też prezentuje się póki co na papierze, ale dosyć intrygująco.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - 1903 - 17-08-2014

Ostatnią grą, w którą tak namiętnie pogrywałem było GTA pięć. Udało mi się ukończyć wątek fabularny, wszyscy bohaterowie przeżyli, także fajne. Grę zaliczyłem na 80% no i chyba więcej nie dam rady, gdyż brakuje mi motywacji, czar prysnął. Także, już wystarczająco wyeksploatowałem ten tytuł. Od czasu do czasu odpalę grywalną dla mnie Fifę 13tkę i tyle mi wystarczy. A grą (bez zaskoczenia), do której się przymierzam jest ofc - Fifa 15, a czy zagram w nią podczas dni premiery, czy później, to się jeszcze okaże.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Sandinista - 17-08-2014

Ja po tygodniu (albo dwóch), od pierwszego wejrzenia zabrałem się na poważnie za Remember Me. Fakt, gra jest w uj (naprawdę w uj i jeszcze w uj dwa razy lub więcej) liniowa i po myśli twórców, i to po całości (nawet doświadczenie leci według ich uznania), ale jak dla mnie ma nieziemski klimat. Lubię, wręcz ubóstwiam cyberpunk (lub wizje przyszłości) i tutaj jest to świetnie przedstawione wraz z futurystycznym Paryżem. Śliczne. Po prostu się zakochałem w tym settingu, zaś Nillin stawiam na jednej pozycji (z top 2 zrobiło się top 3 kekeke) obok Chloe i Shevy, najlepszych gamingowych dupć. Tak, właśnie dupć. Ładna animacja keke. Plus wpasowująca się w całość muzyczka Pana Deriviera. Sama gra mogła by być, a wręcz powinna być bardziej rozbudowana, bo póki co leci schematami - skakanko niczym Uncharted plus chodzona bijatyka i tak chyba zostanie. Jak skończę to coś więcej napisze. Chyba. Kekeke


Odp: W co obecnie grasz na PS3? - Damiano1234 - 18-08-2014

Ja cisne cały czas w GTA v/online,jakoś za RDR nie mogę się zabrać :-) samo gta 5 fabularnie mam ukończone,ale po raz kolejny przechodzę. Gta 4 które nie dawno kupiłem na ps3 także ukończyłem. Tylko za red dead redemption czeka na ukończenie.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: W co obecnie grasz na PS3? - majkelxx - 28-08-2014

na chwilę obecną katowane jest God of War 3 - ścigam aktualnie Hermesa i więcej niż połowa gry już za mną.

Kolejka gier do przejścia natomiast rośnie: Heavy Rain, Uncharted 3, Gta IV, Killzone 2


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Spaidi - 28-08-2014

God of War 3 chce maxowac, zostalo mi kilka trofeow do platyny. Jednak przejscie gry na Hardzie to kosmos xD

Aktualnie ogrywam the Darkness, strasznie niedoceniona gra. Ma swoj styl i ciekawy model gry Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - majkelxx - 02-09-2014

uff God of War 3 skończone, zemsta udana - koniec tylko troszeczkę mnie zaskoczył (negatywnie)

Heavy Rain zaczęty wczoraj - bierzemy się do roboty Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - dean2 - 02-09-2014

Obecnie Black ops 2 non stop MP i 2 dni temu zacząłem GTA 4 :-)


RE: W co obecnie grasz na PS3? - majkelxx - 10-09-2014

Heavy Rain ukończone - zakończenie z cukierkowym happy end'em. Ilość dostępnych epilogów chyba zachęci mnie do odpaleni gry jeszcze raz.

Aktualnie na tapecie Uncharted 3 - 9 rozdział, 3,5h gry za mną. Po takim czasie spędzonym z grą muszę przyznać, że podoba mi się bardziej od części drugiej.