PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Złoty Puchar CONCACAF 2011 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Złoty Puchar CONCACAF 2011 (/thread-zloty-puchar-concacaf-2011)

Strony: 1 2 3


Złoty Puchar CONCACAF 2011 - GENERiC - 06-06-2011

[Obrazek: gold_cup_2011.jpg]

Rozpoczęty dziś w nocy turniej o mistrzostwo Ameryki Północnej i Środkowej. Na inaugurację zawodów padły dwie pięciobramkowe wygrane Kostaryki oraz Meksyku, odpowiednio z Kubą i Salwadorem. Już o 2 w nocy przyjdzie kolej na grupę B - Jamajka vs Grenada, a o 5 Honduras - Gwatemala.

Osobiście uważam, że warto zarywać nocki dla tego turnieju. Może to nie Europa, ale od lat uwielbiam oglądać futbol z obu Ameryk. Można wstać sobie nad ranem, odpalić PS3 i obejrzeć streama w necie, choć w Europie transmisje przeprowadza Eurosport 2. Oczywiście póki co w fazie grupowej jest ich jak na lekarstwo(raz na 2 dni mecz live, popołudniu retransmisje), ale podobno w fazie pucharowej ma być więcej.

Zwycięzcę poznamy 25 lipca na legendarnym Rose Bowl, Pasadena. Triumfator reprezentować będzie także strefę CONCACAF za 2 lata na Pucharze Konfederacji w Brazylii.

Moje typy? Gorąco kibicuję Jamajce(Reggae Boyz ;] ), Kostaryce(jakiś sentyment z MŚ 2002) oraz Gwadelupie(4 miejsce 4 lata temu, poza tym niech udowodnią, że kraje, a raczej kolonie, niezrzeszone w FIFA też są mocne). Coś o finale będę mógł powiedzieć po pierwszych meczach we wszystkich grupach.

Zapraszam do typowania, rozmawiania, gadania o streamach, whatever. Enjoy!


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - eVandeR - 06-06-2011

Tez bym sobie nocki pozarywal na mecze ale mam jeszcze poltora tygodnia szkoly i nie dam rady kurde ;/
a co do streamow to ta przegladarka na ps3 jest niedorobiona i lipnie sie cokolwiek oglada...


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - GENERiC - 06-06-2011

Ja na przeglądarce oglądałem parę razy streamy flash i śmigało pięknie.


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - eVandeR - 06-06-2011

hmm ;d skoro tak to dobrze wiedziec... bedzie co robic ... i to codziennie beda mecze teraz czy jak?


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - Dexter - 07-06-2011

Powiedzcie, tylko eurosport 2 puszcza mecze? Może coś jeszcze? Albo może ipla? Bo ps3 nie mam tak jak pisałeś GENERiC. Eurosport 2 mam, ale nie w swoim pokoju :p Więc może ktoś pomoże?


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - GENERiC - 07-06-2011

Eurosport 2 ma prawa na całą Europę i z tego co wiem, żaden inny kraj nie transmituje tego w Europie.

@eVandeR: mecze są prawie codziennie do 14 czerwca(dzień przerwy będzie 8).


Dziś Jamajka rozgromiła w pięknym stylu Grenadę, która raczej nie miała nic do powiedzenia w tym meczu. W drugim spotkaniu rozegranym o 5 rano Honduras - Gwatemala padł bezbramkowy remis. Mecz nudny, zdarzało mi się parę razy zasnąć. Jedyną ciekawą rzeczą było to, że Gwatemala grała w 9, a 2 żółte kartki zdobył rezerwowy w czasie 10 minut od wejścia na boisko.

Dziś o północy Panama - Gwadelupa, to spotkanie live na Eurosport 2. A 2 godziny później USA - Kanada.


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - GENERiC - 09-06-2011

Szybkie wyniki wczorajszych spotkań:

Panama 3-2 Gwadelupa(te 2 bramki strzelili w osłabieniu, przy stanie 3-0, respekt).

USA 2-0 Kanada(Altidore i Dempsey)

Dzisiejsze mecze:

1:00 Kostaryka - Salwador
3:00 Kuba - Meksyk


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - black_ps2 - 11-06-2011

Ja kibicuję 1 drużynie z każdej grupy:
- w grupie A jestem za Meksykiem, oni prezentują ładny futbol, przekonali nas o tym na obu ostatnich mundialach, gorąco im kibicuję.
- w grupie B jestem za Hondurasem, przekonali mnie do siebie na ostatnim mundialu, nic nie osiągneli ale i słabo nie grali.
- w grupie C oczywiście Kanada. Uwielbiam ich grę w hokeja i chcę aby ich futbol też był na największym poziomie.

Z tych trzech wybranych drużyn najbardziej kibicuję Kanadzie i chciałbym, żeby to ona wygrała w tym roku CONCACAF. Dziś właśnie Kanada gra z Gwadelupą i myślę o zarwaniu nocki dla tego spotkania.

Jamajka i Meksyk już mają zapewniony awans do fazy pucharowej i ostatnie mecze grają dla drużyn z 3 miejsc, czyli Salwadoru i Gwatemali.

Powiem jeszcze, że za parę dni [bodajże 18 czy 19 czerwca] rozpoczynają się Mistrzostwa Świata do lat 17 w piłce nożnej, które odbędą się w Meksyku. Więcej inormacji o tym mundialu tutaj: http://www.fifa.com/u17worldcup/news/index.html


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - GENERiC - 11-06-2011

Toż to Kanada dziś gra zaskakująco wcześnie biorąc pod uwagę godziny rozgrywania meczy w tym roku(o północy), ja dziś oglądam oba spotkania(także USA-Panama).

To prawda, że w hokeja Kanada gra pięknie, ale w piłce raczej jej to nie wychodzi(chociaż wygrała rozgrywki w 2000 roku, jedyna drużyna oprócz Meksyku i USA). Mimo to ja w hokeju kibicuje Leijonat.

Garść wyników:
Kostaryka 1-1 Salwador(ostateczne rozstrzygnięcie zapadło w 90 minucie)
Kuba 0-5 Meksyk(no widać że Meksyk jest w formie)
Jamajka 2-0 Gwatemala(pierwsza połowa na dość słabym poziomie, druga już pod dyktando Reggae Boyz)
Grenada 1-7 Honduras(outsider nic do powiedzenia nie miał, Honduras ich zmiażdżył).


RE: Złoty Puchar CONCACAF 2011 - black_ps2 - 12-06-2011

No i super, Kanada pokonała Gwadelupę, Stany umoczyły mecz z Panamą. Panama ciekawie gra. Dziś Meksyk Wink