PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-12-2009

@MR.JACK: To jest chiński syf.

@Zytus:Tej gry nie odpalisz. Nawet przerabiając DVD-Scanem i potem CD/DVD-ROM Generatorem.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zytus - 24-12-2009

A gdybym użył SM to by coś pomogło?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-12-2009

Swap Magic w sensie że z p2p czy oryginał? Tak czy siak musisz mieć blokadki.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zytus - 24-12-2009

Nie wiem co, sąsiad ma to bym spróbował. Dzięki


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - xmaslakx - 24-12-2009

@MR.JACK: Poszukaj na allegro używki ale oryginału! Nie będziesz miał żadnych problemów wynikających z tego, że karta jest nie frimowa od SONY, a tak owe błędy i problemy się pojawiają. Ja osobiście słyszałem że w GOW2 jakiś problem z sejwowaniem.

GENERIC ci już odpowiedział, że to CHINSZCZYZNA..., a za 45 zł spokojnie wyrwiesz oryginał czy też używkę oryginał. Przejżyj dział BAZAR tam jakiś gościu oferował się, że ma dużo rzeczy do ps2 i tanio je sprzeda. Zagadnij do niego Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-12-2009

Hmm...oryginalne od Sony też są produkowane w Chinach. xD


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MR.JACK - 25-12-2009

(24-12-2009, 21:25)GENERiC napisał(a): Hmm...oryginalne od Sony też są produkowane w Chinach. xD
Noo właśnie uprzedziłeś mnie. Mam! za 69zł ze sklepu nową. I stąd kolejne pytanie czym różni się "chińszczyzna" co dałem obrazek od chińszczyzny ze sklepu? Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - xmaslakx - 25-12-2009

SONY zapewnia 100% kompatybilność z konsolą i z grami.
CHINSZCZYZNA nieTongue Jakieś tam tytuły mają problem z sejwowaniem inne z np odpalaniem FMCB albo ESR. Nom i z sejwa lubi się zrobić CURRUPT DATA.

A szczerze nie przyglądałem się nigdy MEMORCE i temu gdzie jest produkowana.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MR.JACK - 25-12-2009

(25-12-2009, 01:04)xmaslakx napisał(a): SONY zapewnia 100% kompatybilność z konsolą i z grami.
CHINSZCZYZNA nieTongue

A szczerze nie przyglądałem się nigdy MEMORCE i temu gdzie jest produkowana.
Dzięki za odpowiedzi. Wink

"To jest chiński syf" moja również?:
[Obrazek: memorycard2.jpg]
wnioskuje że tamta (co dałem poprzednio obrazek) jest bardziej chińska od mojej ze sklepu:
[Obrazek: memorycard1.jpg]
, tak? Big Grin

Mam jeszcze pytanie do obeznanych Wink intryguje mnie ta cześć wnętrza konsoli, to jest jakiś filc trzymający płytę? załączam fotkę, czerwonym zaznaczyłem element:
[Obrazek: ps2-1.jpg]


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 25-12-2009

To jest hamulec do płyty, jak zamykasz klapkę to on odsuwa się od płyty.