PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 30-08-2009

FMCB to nie przeróbka...
Kup chipa i sam sobie będziesz mógł wgrać FMCB Wink
Która lepsza pytasz - wszystko jest takie same, nic nie musisz robić włączasz i grasz, ale gdy wgrywasz modbo tracisz gwarancję konsoli, a minusem FMCB jest to że musisz patchować obraz płyty przed wypaleniem na płytkę Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 30-08-2009

ModBo się nie wgrywa Smile. Poza tym jest bezpiecznym chipem, o ile zamontuje go ktoś, kto się na tym zna, a nie jakiś pseudoelektronik z bazaru. A co do FMCB - nie wiem, czy patchowanie to jakiś minus, oczywiście o ile ktoś ściąga gry (skaranie boskie z tym piractwem!) z sieci. Wtedy spatchowanie gry (które trwa kilka sekund) przed wypaleniem to raczej nic uciążliwego, prawda?

A, pamiętaj, że za FMCB nie musisz płacić - nie daj się oszukać!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Lukaszd121 - 30-08-2009

mam pytanie ;d moj kolega ma wszystkie gry spatchowane bo ma free mc boot'a a ja chyba bede mial modobo 760 i teraz pytanie czy jego gry beda dzialac u mnie?;p


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 31-08-2009

Tak pójdą. Chciałes powiedzieć "bo ma ESR" Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NeelaPL - 31-08-2009

Witam. Jaki laser polecacie do ps2 scph 39003. Czeka mnie wymiana bo oryginalny już się wysłużył. Bliski śmierci a konsolki nie zamierzam sprzedawać. Lasery nie są zbyt drogie więc proszę o pomoc.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 31-08-2009

KHS-400C? Najlepiej taki jaki masz w konsoli.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NeelaPL - 31-08-2009

Tylko żebym wiedział gdzie jest podany model to bym sprawdził.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 01-09-2009

(30-08-2009, 14:26)drakon napisał(a): ModBo się nie wgrywa Smile.

A czy ja powiedziałem, żeby wgrywać Modbo ? Wink

(30-08-2009, 14:26)drakon napisał(a): Wtedy spatchowanie gry (które trwa kilka sekund) przed wypaleniem to raczej nic uciążliwego, prawda?

Chodzi mi o to, że jakby chciał się powymieniać grami np, z kolegą a ten nie patchował to zagra.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 01-09-2009

(30-08-2009, 14:03)Kurak5 napisał(a): gdy wgrywasz modbo

tutaj Cool


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 01-09-2009

(01-09-2009, 15:47)drakon napisał(a):
(30-08-2009, 14:03)Kurak5 napisał(a): gdy wgrywasz modbo
tutaj Cool

O przepraszam bardzo, moja pomyłka i zwracam honor, chodziło mi o montowanie Tongue.
Myślałem, że o to Ci chodziło:
(01-09-2009, 15:47)Kurak5 napisał(a): sam sobie będziesz mógł wgrać FMCB