PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 06-11-2011

no proszę, Helper w dziale dla początkujących! Big Grin Chyba stracę rangę! Big Grin

Mam problem takiej natury że, jak pisałem w temacie założonym w dziale "Bazar", mam FATa z którego chcę zrobić odtwarzacz, konsola to model 30003 PAL, chciałem wrzucić MC kolegi DarkBolo z FMCB, MC podłączyliśmy ale nie startuje na mojej konsoli. Pytanie brzmi, co kiedy dorwę MC, wrzucę na swoim slimie FMCB a na facie nie odpali tak jak w tym wypadku?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 06-11-2011

Yyy ? Dobrze Cie rozumiem? Piszesz ze na twojej konsoli nie startuje FMCB? Tzn. karta kolegi?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 06-11-2011

Zgadza się. Troszkę to dla mnie dziwne. Próbowaliśmy na dwa restarty gdyż prawdopodobnie jest w mojej konsoli martwy chip ale pewny tego nie jestem. Sama MC jest oczywiście widoczna w Browserze ale FMCB nie chce wystartować na mojej konsoli...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 06-11-2011

A na karcie FMCB został zainstalowany w wersji multi? Bo jak nie to najprawdopodobniej dlatego nie chce u ciebie trybić. Sad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 07-11-2011

Też o tym pomyślałem. Niestety DarkBolo nie pamięta jak to było z instalacją jego FMCB. Pocieszyłeś mnie bo jedna z moich teorii jest właśnie taka że FMCB był zainstalowany w wersji Normal. Dzięki, jak dotrze mi karta i zainstaluje to napisze czy wszystko śmiga.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - Fixer - 07-11-2011



Witam. Mam konsole 90004 8A i czytałem że jeszcze z tym i 8B Mcboot będzie spokojnie działał. Niestety nie mam przeróbki psa ani swapa więc prosze o informacje kto mógłby wgrać mi na kartę mcboota w Gorzowie lub bliskich okolicach. Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkich


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - klimczak17 - 12-11-2011

Witam ostatnio zakupiłem do mojej konsoli mc boota i mam pytanie ponieważ normalnie zrobiłem i zpatchowałem obraz gry ale on nie mieści się na mojej płycie dvd. Jakie płyty kopic? czy jakoś z ripowac te grę czy co nie wiem proszę o szybka odpowiedz


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 12-11-2011

Rozumiem, że zajmuje więcej niż 4,7 GB? Nagraj na płycie dwustronnej DVD, która mieści aż do 8,5 GB danych.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - klimczak17 - 13-11-2011

Przepraszam jak na dwustronnej? Czy będę musiał dzielić pliki?
już wszystko wiem a jakiej firmy mam kopic te płyty ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 13-11-2011

Sony, Verbatim, standardowo coś z tej półki, żadnego dziadostwa taniego.