PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszelkie żale i zastrzeżenia odnośnie pracy ekipy forum - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Wszelkie żale i zastrzeżenia odnośnie pracy ekipy forum (/thread-wszelkie-zale-i-zastrzezenia-odno%C5%9Bnie-pracy-ekipy-forum)

Strony: 1 2 3 4


Wszelkie żale i zastrzeżenia odnośnie pracy ekipy forum - Mikeol - 10-12-2008

prawie każdy temat jaki założę jest zamykany przez moda..
O co biega??

http://www.ps2forum.pl/tematy-ogolne/online-killzone-medius-error2-t-1465.html
temat zamknięty.. za co? za obrazę majestatu??

nawet jeśli powstał już podobny temat to i tak było to dawno temu i nikt w nim nie pisze!
Tak jak z tym tematem:
http://www.ps2forum.pl/tematy-ogolne/ps2-online-t-119-6.html
to znaczy, że ze wszystkimi problemami dot online na ps2 mam pisać w tym temacie ? przecież tam nikt nie odpisuje na poważne tematy a często są linki na strony z odpowiedzią..
Jeśli martwicie się o czytelność tego forum to chyba jest to najlepszy znak ze forum i tak jest nieczytelne..
Ludzie szukają odpowiedzi, a nie tematów.
A poza tym jeśli mam problem i tam go wpisze to osoba znająca rozwiązanie i tak się tym nie zainteresuje bo nie będzie specjalnie wchodzić na ten temat co jakiś czas na ostatnią stronę i sprawdzać co kogo boli.. A z tego co widzę mod nie musi znać się na wszystkim, zwłaszcza problematyką połączeń online w ps2..
Co innego osobny temat z problemem który od razu jest zauważalny dla userów.

O co chodzi??
Może chodzi o to że tematy modów mają być najbardziej poczytne i mają mieć największą liczbę postów??


Ciekawe co będzie jak ktoś założy topic pt. "Jak dbać o konsole?"
czy mod wtedy zamknie temat:
http://www.ps2forum.pl/tematy-ogolne/jak-dbac-o-laser-t-1464.html
bo przecież laser to część konsoli??

Temat ten z pewnością szybko zostanie zamknięty/usunięty
w końcu nikt nie lubi jak ktoś u niego w "domu" meble przestawia Wink

Pozdrawiam wszystkich!Big Grin


RE: o co chodzi?! - Kratos - 10-12-2008

Ehh po pierwsze nie rozumiesz idei forum . Forum to miejsce , gdzie powinien panować jako taki porządek . Od tego żeby zapewnić ten porządek są moderatorzy . Ty tymczasem masz problem i liczysz ,że ktoś pomoże ci go rozwiązać już teraz zaraz i z tego względu rozsyłasz jednego tego samego posta w 10 różnych miejsc w myśl zasady ,że im więcej tym będzie bardziej zauważalne .
Czy w tamtym temacie masz pisać tylko i wyłącznie o problemach online ? Tak , po to on powstał . Tak samo jak np. ten temat http://www.ps2forum.pl/tematy-ogolne/czy-warto-kupic-te-konsole-t-515-11.html jest jedynym oficjalnym tematem do doradzania co do tego , która konsolę wybrać i czy to się opłaca.
Zupełnie nie rozumiem twojego rozumowania . Że niby jak napiszę nowy temat to na miliard procent ktoś mi odpisze a jak w innym już istniejącym to graniczy to z cudem żeby ktoś dał mi wymarzoną odpowiedź ? Tak samo jak i nowe tematy są odpowiednio zaznaczane ,że są nowe tak samo i posty.
"Temat ten z pewnością szybko zostanie zamknięty/usunięty
w końcu nikt nie lubi jak ktoś u niego w "domu" meble przestawia Wink" - Walkę z systemem i czasy cenzury oraz bark wolności słowa mamy już dawno za sobą : )
Na koniec tak , tematy modów mają być bardziej poczytne , a twoje tematy będą zawsze od razu zamykane , nawet ich nie czytam...

PS.Kolor czerwony jest zarezerwowany tylko dla władzy , której ty tak nie cierpisz .


RE: o co chodzi?! - Mikeol - 10-12-2008

doskonale rozumiem idee forum, zostałem wybrany (nie mając nic wspólnego z właścicielem strony czy jego znajomymi) z pośród userów na moda w (niestety nie istniejącym już) club foto i wiem co oznacza wolność słowa.
Poza tym nie rozsyłam "..10 postów.." o tej samej tematyce tylko jeden post w temacie już założonym,
a ze względu braku zainteresowania założyłem osobny temat aby dotrzeć do szerszego grona userów.

Powiedz ale tak szczerze, czy każdy wchodzi na twój temat aby zobaczyć czy ktoś potrzebuje pomocy??
Bo mój topic był przeglądany ok 60 razy od czasu założenia do czasu zamknięcia (to był chyba jeden dzień)
pomimo tego ze nikt nie pomógł jakieś zainteresowanie jednak tematem było,
teraz chciałbym zobaczyć ile razy ktoś przeglądał mój post w twoim temacie ?

co wg ciebie znaczy "wymarzona odpowiedź"??
"Na koniec tak , tematy modów mają być bardziej poczytne , a twoje tematy będą zawsze od razu zamykane , nawet ich nie czytam..."
-no na to wychodzi, a jak czytasz (przez przypadek lub z nieuwagi, że to mój topic) to chociaż napisz,
że nie wiesz lub tak w kij że sprawdzisz, wtedy przynajmniej będę wiedział ze ktoś to czyta.
Tylko oczywiści głupio się przyznać (zwłaszcza jako mod), że się nie ma zielonego pojęcia i mogę tu wrócić zeby sprawdzić czy coś się urodziło..
Tak jak w temacie online na post usera Avenged nikt mu nie odpisał i pewnie nie wie czy ktoś się tym zajmie, czy popatrzy za rozwiązaniem, nawet nie wie że ktoś przeczytał jego zapytanie..

Co do tematu "jak dbać o konsole" a "jak dbać o laser" nic nie potrafisz odpowiedzieć bo tego pierwszego jeszcze nie ma co??
Ale zaraz będzie i co zrobisz który zamkniesz??
A może nie zamkniesz zadnego bo to by znaczyło że jednak jesteś złym modem..

Powyższy tekst nie maił na celu obrażania kogokolwiek, nie miał na celu idei "wywrotowych" odnośnie tego forum,
post ten jest tylko i wyłącznie moim zdaniem do wyrażania którego, na łamach tego forum jako user mam prawo.


RE: o co chodzi?! - Kratos - 10-12-2008

Skoro byłeś czy nadal jesteś moderatorem to powinieneś rozumieć jak nikt na czym forum polega i an jakich zasadach działa , bo są to zasady uniwersalne dla wszystkich typów forów. Niestety dalej nie możemy się dogadać . Jeżeli istnieje temat oficjalny czy przyklejony to właśnie w nim piszesz . A jeżeli takiego tematu nie ma , jeżeli twój problem nie da się zakwalifikować do któregokolwiek z tych tematów - to wtedy zakładasz nowy i grzecznie czekasz na odpowiedź . Cierpliwość jest cnotą kardynalną : )

Poza tym ten "mój" temat wcale nie polega na tym ,że ludzie się tam MNIE akurat pytają jak rozwiązać dany problem . Mój jest tylko dlatego ,że to ja go założyłem . Do tej pory było akurat tak ,że głównie to ja w nim odpowiadałem na problemy . Ale to wcale nie znaczy to co ty myślisz ,że znaczy . Odpowiada akurat ten , kto zna odpowiedź . Jeżeli ci ulży to nie , nie znam odpowiedzi na twój problem , zdyskredytowałeś mnie na oczach całego forum , od teraz wszyscy będą mnie mieli za głupka ...Nie będę tego już pisał w tamtym temacie bo forum jest od udzielania odpowiedz a nie od pisania ,że "sie nie wie" - takie rzeczy podchodzą pod nabijanie postów.

Te twoje dywagacje na temat "jak dbać o..." pominąłem bo uważałem je za mało ważne .Teraz widzę ,że to twój główny argument , więc odpowiadam - jeżeli taki sam temat już się pojawił to ten nowy zamykam , często podając link do starego tematu ,co powinieneś sam zrobić wcześniej. Wyszukiwarka przede wszystkim .

Statystyk odwiedzin "mojego" tematu od tamtego czasu kiedy napisałeś tego feralnego posta ci nie podam , bo ich nie mam . Więc traktuję to jako zwykłe gdybanie , brak konkretów.

Wymarzona odpowiedź to taka , która daje podaje pełne rozwiązanie twojego problemu.

Oczywiście ,że masz prawo do własnego zdania i nikt ci tego nie zabroni . Tylko nie bardzo rozumiem po co ci to wszystko. To ma być zemsta za to że zamknąłem ci 2 tematy ? Chcesz mnei wygryźć ze stanowiska ewentualnie pokazać że sie nie nadaję ? Czy po prostu lubisz od czasu do czasu pokłócić się o nic ?


RE: o co chodzi?! - Mikeol - 10-12-2008

sam się dyskredytujesz swoim zachowaniem,
Ja tylko zadaje proste pytania i oczekuję odpowiedzi.
Odpowiedzią na pytanie nie jest zamknięcie tematu.

I nie wmawiaj mi co ja rozumiem, a czego nie rozumiem, bo z tego co widze to masz jakąs bzdurną wizje na temat forum.
Zakładka "tematy ogólne" daje mi prawo do zakładania tematów o ogólnej tematyce, poza tym kąd wiesz na czym polega moj problem???
przecież nie znasz odpowiedzi.. może problem podlega bardziej pod dział sprzet??


Licząc na pomoc pomocą będzie także wiadomość o tym,
że ktoś nie potrafi mi pomóc,
tj. pomocą był dla mnie fakt że na 60 przeglądających nikt nie potrafił podać odpowiedzi.
Może to skomplikowane ale wystarczy się chwile zastanowić..
wnioskuję więc z tego aby szukać rozwiązania na innym forum, bo na tym są nikłe szanse rozwiązania mojego problemu
proste i czas zaoszczędzony, czyli skracam drogę do rozwiązania problemu.

"twoj" temat polega właśnie na tym ze głównie ty w nim piszesz, głównie używając odnośników
równie dobrze mogłeś napisać że aby znaleźć rozwiązanie wystarczy w przeglądarce google wpisać słowo hasło
na jedno by wyszło.
Oczywiście nie twierdze, że nie potrafiłeś nikomu pomóc.

Moim głównym argumentem nie jest szukanie zaczepki tematem "jak dbać.." ale skoro mnie do tego prowokujesz..

poza tym fakt bycia modem nie wyróżnia cię w sposób znaczący z tłumu
nie zapominaj że jesteś tylko zwykłym userem z dodatkowymi opcjami zarzadzania/edytowania forum
co wcale nie znaczy ze posiadasz większą wiedzę od forumowiczów.


RE: o co chodzi?! - ReV - 10-12-2008

Kolego twierdzisz że byłeś modem aczkolwiek po twoich postach tego jakoś nie widać Kratos ma w zupełności rację i wybacz staramy się aby forum było czytelne ale przez kogoś leniwego jak jest bałagan bo nie chce ci się np poszukać wpierw samemu potem ewentualnie na forum a jak już nie znajdziesz na forum to się"grzecznie czeka" nie każdy "spec" czeka na posty w twoim stylu i odrazu ci odpisze. Pomyśl trochę naprawdę co do Kratos'a to w moich oczach i większości użytkowników na forum jest bardzo dobrym modem więc daruj sobie posty w tym stylu.
Pozdrawiam

PS. Btw co to za nazwa tematu?? jako mod powinieneś wiedzieć jak nazywa się tematy czyż nie??

Edit: hmm po 1sze zły dział!! powinno to trafić do działu Ogłoszenia, uwagi, propozycje bo jak dobrze widzę twój post jest uwagą na temat naszej działalności. Pierw wymagaj od siebie pisz poprawnie a następnie ochrzaniaj innych.
Dziękuje


RE: o co chodzi?! - Mikeol - 10-12-2008

Po pierwsze nie jesteśmy kolegami i raczej nimi nie będziemy,
po drugie napisałem że byłem modem nie ze względu na to aby się chwalić (jak to odebrałem w waszym mniemaniu) wystarczy przeczytać ten post, tylko przeczytać ze zrozumieniem.

Czytać ze zrozumieniem.. to znaczy,
że jeśli napisałem "..byłem modem.." to znaczy że nim już nie jestem.
Poza tym jeśli jesteśmy przy nazwach tematu to uważam,
że nazwa jest adekwatna do zawartości i idealnie oddaje charakter tematu.

Co do odpowiedzi na mój temat odnośnie medius error2 może rzeczywiście za wiele od forum wymagam, ale to nie powód żeby zamykać temat.


Może i fakt, robię błąd że nie korzystam z przeglądarki zakładając temat,
czasem się łapie na tym że chce odpisać w dawno zamkniętym temacie.. błędy nowicjusza, każde forum jest "inne"
i z czasem przywyknę (chociaż nie wiem jak długo tu zabawie)

Co do kolorów to widać że nie jesteś ukierunkowany pod kontem plastycznym lub masz jakąś wadę wzroku.. kolor którego użyłem to nie czerwień tylko ciemny bord, jeśli boli cię to ze ktoś kolorów używa to zablokujcie tą opcje userom i nie będzie problemu albo zmieńcie paletę kolorów, zablokujcie barwy ciepłe czy jakie tam chcecie.
To powinno załatwić sprawę.
Chodziło o to że nie miałeś za bardzo do czego się przyczepić to kolorek wybrałeś..

czekam jeszcze na opinie kolejnych modów/adminów i osób zaprzyjaźnionych, pewnie macie tam kogoś jeszcze w składzie??

jak będe miał czas i chęci a posty będą na temat to postaram się odpisać


RE: o co chodzi?! - ReV - 10-12-2008

Kolegami nie będziemy tu masz rację, co do 2giej sprawy fakt napisałeś byłeś modem mój mały błąd przy poprzednim poście ale to detal co nie zmienia faktu że jako były mod powinieneś znać ogólne zasady działające na forum.
3ecia sprawa dużym błędem jest że nie używasz opcji szukaj przez to że wielu użytkowników jej nie używa robi się bajzel na forum a mod chcąc zadbać o porządek zamyka/usuwa takie tematy więc powiedz mi co jest złego w tym że mod dba o porządek na forum?
Wady wzroku nie mam, nie wiem tylko dlaczego podałeś za przykład kolor bordowy co miało to na celu?? wyróżnienie tego zdania?? W regulaminie są jasno napisane reguły sądząc po twoich postach nie czytałeś go zresztą jak większość użytkowników, a później dziwisz się czemu ktoś zamyka ci temat... itp Co do nazwy tematu to zdecydowanie nie jest ona adekwatna do poruszanego przez ciebie problemu, omijając to że było to w złym dziale.
Pozdrawiam


RE: o co chodzi?! - ps2player77 - 10-12-2008

ach... forum jest czytelne , ale niektórzy nie umieją go obsługiwac , opcja ,,szukaj" nie boli Tongue
powiedz mi Mikeol , czy na forum gdzie niby byłeś modem było tak że każdy do każdego nowego problemu zakładał nowy temat , nawet jeśli był już kilka razy poruszany ? hm... czyli , na tym forum panował totalny chaos Tongue
ps.
nie chce mi się trochę wieżyc że byłeś modem ...


RE: o co chodzi?! - Cukier - 10-12-2008

Bądźmy szczerzy Wink
Forum jest nieczytelne.

Dział sprzęt warto by było podzielić na inne kategorie.
Dużo osób wchodzi szuka odpowiedzi ale nie znajduje.
Dla tego nowi użytkownicy zakładają nowe tematy...