PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ile dziennie gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Ile dziennie gracie na PS2? (/thread-ile-dziennie-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Mateuka - 10-03-2010

ja maksymalnie na PS2 grałem 5 godzin w F1 06 z kumplem Wink a tak to czasami nawet pare dni nie gram na konsoli Wink a średnio to ok 1,5 godziny max 2 Wink


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - FerRet_24PL - 22-03-2010

Teraz nie mam czasu na granie wiec siadam moze na godzine dziennie i to nie zawsze, ale przed matura gralem z 10h dziennie Big Grin ale duzy stres byl wiec jest wytlumaczenieSmile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - sevik - 23-03-2010

Ja ostatnio pół godziny dziennie, bo zakupiłem Xboxa 360. Jak już, to meczyk w Fife, albo moja ukochana seria Splinter Cell..


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - maciejo195 - 24-03-2010

Ja ostatnio tak z pół godziny pogram czasami godzinke. Zalezy czy mnie wciagnie czy nie. Wczoraj np gralem dosc dlugo w Battlefield 2: Modern Combat ale nie moge przejsc misij i pewnie dlugo jeszcze posiedze xD


A tak po za tym zazdroszcze xboxa 360 Big Grin ja na jesień planuje zakupić


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - neku - 24-03-2010

nie musisz zazdrościć, bo nie ma tak na prawdę czego;] Ja kupiłem go na początku 2007 i miałem z miesiąc (nie interesowały mnie wychodzące na niego tytuły). Miałem m.in Far Cry 2, GTA4, Grid, Bioshock itp. i żadna z w.w. gier mnie nie przykuła do konsoli. Ja osobiście nie radzę, Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie, więc się sugeruj tym co napisałemSmile [koniec offtopu]
Ja ostatnimi czasy grałem w FFXII, dobiłem do 120h (ale jeszcze całego nie wygrałem). Teraz stary mi zabrał kabel A/V i memorkę (jakby co), to nie gram w ogóle.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - sevik - 25-03-2010

Nekal, no nie wiem, X360 to nowośc, a PS2 nie. PS2 jest świetne, całkowicie zrewolucjonizowało rynek elektroniczny. Jest masa świetnych tytułów, no ale, "już nic na niego nie wyjdzie". Powiem Ci, że miło pograc w gry z naprawde dobrą grafiką, i z świetnym gameplaye'm.
Nie wiem, chyba wyznajesz zasade "starsze jest lepsze" jeśli GTA IV Ci się nie podobało. Bo między GTA:SA i IV jest wielka różnica, szczególnie w grafice i w realizmie. Dlaczego mu nie radzisz? Xbox to świetna konsola, ma także mase świetnych tytułów. Trzeba zagrac, i przekonac się o potędze Xbox'a. Maciejo, kupuj, kupuj, nie zawiedziesz się. Szczególnie, jak lubisz Battlefield'a, to Bad Company 2 szczególnie przypadnie Ci do gustu. POLECAM W 100%.
Tak, tak, zrobiłem OFF-topa, ale musiałem odpowiedziec na post Nekala.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - PIIEETTRRAASS - 05-05-2010

Ja MAX grałem 21godzin bez przerwy Big Grin


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - GrzybeQ - 06-05-2010

To idźcie sobie kupować Xboxy, Ps2 była, jest i będzie DOBRĄ konsolą.
Tak jak to ktoś wyżej pisał, to nie jest PS2 Vs Xbox 360.
@topic
Ja osobiście najdłużej to grałem w FFX bez przerwy, było to około 30 godzin.(Maxowałem Aurona Big Grin, od zera)
Wcześniej to średnio 3-7 godzin, teraz wogóle nie gram, ale mam zamiar zakupić nowe PS2.
Bardzo mnie ciągnie, żeby znowu poczuć ten wiszący kabel, rozwalić się w fotelu i pykać Wink. Poczuć klimat FF, MGS'a, Silenta, Colossusa.

Pozdro,GrzybeQ.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - B-boy Oczi - 06-05-2010

Ja sobie pykam tak dziennie ok. 1 h.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - WDR - 07-05-2010

Ja różnie, jednego dnia wogóle a następnego 5-6 godzin albo i więcej.