PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ile dziennie gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Ile dziennie gracie na PS2? (/thread-ile-dziennie-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - maciejo195 - 02-02-2010

Grywam tak 2-3 godzinki dziennie czasami w ogóle nie gram. Ostatnio w piątek wieczór koło 4h grałem Big Grin .


(tak nawiasem to gdy jadę do siostry do Włoch to tam potrafie grać przez 5 godzin na xbox 360 no ale w temacie chodzi o PS2)


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Outsider - 02-02-2010

Jak mam w co grać, i mam dużo czasu to ok. 2 godzin


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - 8Azi8 - 02-02-2010

Ja różnie ,często z powodu braku czasu w ogóle nie gram ale ostatnio jak mnie wciągła gra to po 6 h pykałam Wink
Maksymalnie jednak chyba z 7 godzin grałam Średnio to 3 Smile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - lukas382 - 08-02-2010

(02-02-2010, 22:40)8Azi8 napisał(a): ostatnio jak mnie wciągła gra to po 6 h pykałam Wink
Maksymalnie jednak chyba z 7 godzin grałam Średnio to 3 Smile

Całkiem,całkiem.Niezła maniaczka z ciebie oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowaWink.Nawet ci zazdroszcze.Parę lat do tyłu grałem kilka godzin dziennie.Teraz dużo mniej nie tylko z braku czasu ale nie mam już takiej cierpliwości do gier i czasami jak coś mi nie wyjdzie to wyłączam konsole po jednej próbie.Miałem też duże przerwy niekiedy kilku tygodniowe.Ostatnio staram się to zmienić i gram od pół do półtorej godziny dziennie.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - spank9r - 10-02-2010

Ja z braku czasu godzinkę-dwie dziennie max - tuż pod wieczór. Może i by mi to wystarczyło nawet, jeśli bym nie zrobił jednego podstawowego błędu. Dopiero niedawno kupiłem swoje pierwsze ps2, miałem jedną grę którą się delektowałem - tekken 5. Wszystko było fajnie do póki jej nie przerobiłem. Znajomy zwozi gry z Anglii na handel - dla siebie porobiłem kopie "zapasowe", lepszych tytułów, no i wybór mam taki, że nie wiem w co grać Smile. Dodając do tego wcześniej wspomniany brak czasu - jest lipa :s


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Realinho - 10-02-2010

Witam.
Rekord : 13godz,często gram wieczorami a średnia dzienna to jakieś 3godziny przy FIFIE 10.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - neku - 10-02-2010

Ja np. jak mam wolne 0,5 - 1h na granie, to w ogóle nie dochodzę do konsoli. Jak mam już grać to co najmniej 2 godziny.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - formo03 - 11-02-2010

gram tylko w sobote i niedziele po jakieś 3 godziny głównie w pes 2010 i fifa 10 Smile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - 8Azi8 - 11-02-2010

lukas382 wiesz to zależy od gry bo jak naprawdę mi się podoba to mogę grać i grać,czas leci a ja nawet tego nie czuję Smile A czasem tak mnie irytuje gra wyłączam konsole i koniec grania;P Tak osttanio miała z władcą pierścieni poprzeklinałam kilka razy po cochu i wyłączyłam<lol2> Wink


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - matidop - 12-02-2010

Ja jak wstanę rano w sobotę o 10 to tak do 17-18 pociągne bez przerwy Smile