PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ile dziennie gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Ile dziennie gracie na PS2? (/thread-ile-dziennie-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - kacpi89 - 25-01-2009

Ja dostałem plejaka to grałem cały dzień w GTA:SA, teraz tak ze 2-4 godzinki dziennie, chociaż nie codziennie Wink


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Never9 - 25-01-2009

Ja teraz nie gram a tak to 1-2 godzinki, chodź zdarzało sie że jak przechodziłem God of War jedynke lub dwójkę to 5-7 godzin Big Grin Ostatnio nie gram na pleyu ponieważ szukam dobrego konwentera aby móc podłączyć plejaka pod monitor. Tv ciągle zajęty wieć nie mam innego wyjścia Smile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Jarek882 - 25-01-2009

Ja za 150zł kupiłem tv grundiga w komisie 21cali i nie bawiłem sie w rzadne przejsciowki i konwerteryTongue


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Konsola - 30-01-2009

Prze różnie.
To zależy od bardzo wielu rzeczy. Samopoczucie, ilość gier, zajawka, szkoła, etc.

Osobiście mam tak, że jak gram, to tylko na jednej platformie, nie umiem jakoś pograć parę godzin na PS2 i przerzucić się np. na PSP.

Powracając do samego początku postu, chyba najbardziej znaczącym wskaźnikiem mojego grania jest zajawka na samo granie. Nie potrafię grać na nonstopie, nawet np. godzinkę dziennie. Zazwyczaj jest to okres jakiś paru tygodni, przeważnie związany z wymaxowaniem wszystkiego co możliwe w danej grze, po czym następuje jakaś przerwa, gdzie w ogóle nie korzystam z konsol, rzadziej przerzucenie się na inną platformę.

Co do generalnej odpowiedzi - gram prze różnie. I nie mogę odpowiedzieć ile zajmuje to dziennie czasu.

Co do rekordu, bo widzę, że sporo osób owy wymienia, to bardzo dobrze pamiętam.
Harvest Moon: Back to Nature - PS One, coś ponad 20h na nonstopie. Tak zajawiony na grę to chyba nigdy nie byłem.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - bobek2 - 01-02-2009

W dzień to około godzinkę nieraz mniej. Chociaż bardziej pogrywam w nocy w weekendy wtedy gram około 3h bez przerwySmile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - AddamZ - 23-08-2009

troche ponad 2 godz. dziennie.

Ale niestety ten czas niedlugo ulegnie dlastycznemu skróceniu, bo wakacje sie koncza :/


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Magneto4908 - 24-08-2009

1-2 różnie to bywa, mój rekord 5 godzin!!!
A na kompie 14 godzinBig Grin


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - drakon - 24-08-2009

Od dwóch czy trzech miesięcy - 0h dziennie Cool. Co oczywiście nie znaczy, że z niej nie korzystam Tongue.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Bart - 24-08-2009

Przez wakacje chyba tylko z 6 razy włączyłem PS2. Sad Ale od września będę grał dużo, dużo więcej.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Killer - 24-08-2009

Ze mną to różnie bywa. W dzień nie gram wcale bo nie mam na to czasu za to jak włączę konsolę o 23 to gram około 2 do 5 godzinSmile