PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ile dziennie gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Ile dziennie gracie na PS2? (/thread-ile-dziennie-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - pitreekk - 24-06-2012

W tygodniu gram około 5 H, a niekiedy w ogóle.. Powód : Brak czasu, brak gier.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Mr.Q - 24-06-2012

29-go muszę przejść się do szkoły po świadectwo, pracę zaczynam od lipca. Mam więc teraz sporo czasu wolnego i z racji tego, że nie muszę wstawać rano, co noc robię sesyjkę po 5-6 godzin. W nocy gra mi się najlepiej, zaopatrzam się więc w sagan kawy i do dzieła Smile
Aczkolwiek jak mówiłem już wcześniej, są i takie momenty, że konsoli nie włączam przez tydzień...


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - PaultheGreat - 13-08-2012

Długość poszczególnych partyjek zależy od wielu czynników - nastrój, pogoda, ilość wolnego czasu oraz gra, w którą zamierzam zagrać. Zacznijmy od tego, że gry ze swojej kolekcji dzielę na "przyjemne" i "ambitne".

Do gier przyjemnych zaliczam tytuły nieposiadające trybu fabularnego, a oferujące jedynie tryb kariery (chociaż i czasami tego drugiego brakuje) i nadające się do wspólnych partyjek ze znajomymi. Są to zazwyczaj różnego rodzaju gry sportowe oraz niektóre bijatyki i gry o wyścigach. W tego typu produkcje grywam godzinę dziennie, w przerwach pomiędzy sesjami w ambitniejsze pozycje. Najdłuższą sesję w tego typu produkcjach zanotowałem podczas gry z kolegą w "Burnout 3: Takedown".

Jeżeli chodzi o tytuły z listy "ambitne" mam tutaj na myśli wszelkiej maści gry z mniej lub bardziej rozbudowaną warstwą fabularną. Do takich gier muszę się odpowiednio przygotować tzn. odpowiednio rozdysponować pozostałymi zajęciami, aby nie robić przerw w graniu (nie rozpoczynam przechodzenia gry jeżeli wiem, że przez następny tydzień nie będę miał styczności z konsolą). Tego typu pozycje ogrywam podczas dłuższych sesji (maks. 5-6 godzin). Po ukończeniu wątku fabularnego wracam do gier przyjemnych, albo w ogóle nie uruchamiam konsoli. Taki stan rzecz trwa aż do zakupu kolejnej "ambitnej" gry, albo gdy zdecyduję się ukończyć grę raz jeszcze.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Filip_Rataj08 - 10-03-2013

Mam kolegę ktory na PC pyka czasami po 8 godzin, ja gram 2-3 meczyki w Fife na Ps2 i to mi wystarczy, jakoś około 30 minut. Rekord to może półtora godziny.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Boven - 11-03-2013

Szybkie 5 minutowe mecze są nudne. Grywam przeważnie 15 minut jeden mecz ;]


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Grzesio1812 - 27-03-2013

Zależnie od humoru, ilości wolnego i wielu innych czynników. Jak mam niecałą godzinkę wolną to nie zasiadam do ''większych produkcji'' mowa tutaj o grach z fabułą. Do takich potrzebuję zdecydowanie więcej czasu. Tak więc na tygodniu pykam praktycznie tylko w jakieś gry sportowe typu FIFA czy PES. Jeśli chodzi o weekndy i dni wolne od obowiązków to tutaj mam często problem związany z tym, że ''za bardzo chcę'' ograć jakiś tytuł na który nie miałem czasu na tygodniu i kurzy się na półce. Wtedy gra nie sprawia takiej przyjemności, bo gram tak jakby na siłę. Co do długości to przyjmijmy taką sytuacje - sobotni ranek, słońce świeci, w pokoju widno. Nigdzie mi się nie śpieszy, wstałem wypoczęty, zjadłem przyszne śniadanie. Jak w takim nastroju zasiąde do konsoli to potrafię grać do 5-6 godzin. Najbardziej nie lubię gdy mam kiepski humor, a za oknem pada deszcz. Wtedy zazwyczaj często i szybko się denerwuje więc nie włączam nawet konsoli.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Mr.Q - 28-03-2013

Ja z kolei do konsoli bardzo rzadko zasiadam za dnia. Zdecydowanie wolę grać w weekendy pod osłoną nocy, gdy wiem, że następnego dnia nie muszę wstać o 6. Takie granie sprawia mi najwięcej frajdy i spędzam wówczas przy konsoli koło 5-6 godzin, zależnie od gry.
Jeśli już gram w dzień, to musi być on całkowicie bezobowiązkowy, wolny od szkoły czy pracy. Zasiadanie do konsoli na godzinę mija się dla mnie z celem, dlatego w tygodniu nie gram praktycznie wcale.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Zanmato - 25-11-2015

Ja gram tylko w weekendy, najczęściej 2-4 godzinki dziennie, a cały ten czas zajmują SC3 i FFX (dosyć monotonny jestem wg mojego brata). Tongue


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - siemieniaka - 27-11-2015

(28-03-2013, 13:08)Mr.Q napisał(a): Ja z kolei do konsoli bardzo rzadko zasiadam za dnia. Zdecydowanie wolę grać w weekendy pod osłoną nocy, gdy wiem, że następnego dnia nie muszę wstać o 6. Takie granie sprawia mi najwięcej frajdy i spędzam wówczas przy konsoli koło 5-6 godzin, zależnie od gry.
Jeśli już gram w dzień, to musi być on całkowicie bezobowiązkowy, wolny od szkoły czy pracy. Zasiadanie do konsoli na godzinę mija się dla mnie z celem, dlatego w tygodniu nie gram praktycznie wcale.

Mam dokładnie tak samo. Ciągle jak siadam do PS2 w dzień pracujący to wisi nade mną widmo, że "zaraz do roboty" i nie mogę się odprężyć i spokojnie "tracić" czasu przy konsoli.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - pelderon - 10-12-2015

ja mogę grać od rana do wieczora, gdy mam czas. wciąż daje mi to dużą frajde