PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ile dziennie gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Ile dziennie gracie na PS2? (/thread-ile-dziennie-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - anemek - 24-02-2011

Jak już włączam konsolę to gdzieś tak na 2-4 godziny. Ostatnio coraz rzadziej gram, bo trzeba wreszcie się za naukę wziąć...


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - MistrzZen - 25-02-2011

Witam.
Ja gram mało, to z powodu małej ilości gier (BF2: MC, POP: SOT) i karty Pamięci Smile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Kratos - 06-03-2012

Ostatnio u mnie renesans i nowa fala giercowania, a myślałem, że już w tym wieku chętka na granie na PS2 już mi przeszła. Nic bardziej mylnego. Nie gram może dzień w dzień, ale jak zdarzy się, że siedzę w domu to od razu łapię za pada i 2 godziny nie moje. Co jak co, ale czas przy konsoli spływa jak szalony.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Yohokaru - 10-03-2012

Święta prawda, czas leci nieubłagalnie, jak człowiek świetnie się bawi. Jeśli chodzi o moje granie. W tym semestrze pomimo, że plan lekcji mam piękny(trzy dni w tygodniu przyjeżdżam na drugą), to i tak nie mam za wiele czasu na gry. Uczę się tak do 17, potem góra godzinka na konsoli i starzy wykopują mnie z telewizora. Ewentualnie później usiąde do PC na partyjkę UT i tyle. W weekendy czasu jest więcej, ale bywa i tak, że los przyszykuje kartkówkę w poniedziałek i trzeba na chwilkę przysiąść z tyłkiem.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Zielony34 - 10-03-2012

Ostatnio jak miałem przymusowy postój w pracy i siedziałem 5 dni w domu, 3 dni grałem w Dragon Questa VIII po średnio 8h dziennie [; Ale na przykład zdarza mi się też 3-4 dni nie spojrzeć nawet w stronę konsoli.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - misiek89gdz - 10-03-2012

Od jakiegoś tygodnia po nocach gram po ok.2 godziny, niestety w ciągu dnia praca nie pozwala(pracuję od 11 do 19 lub od 16 do 21..) Ogólnie mam takie okresy, że gram bardzo dużo na ps2, a później zupełnie przestaje Smile Zależy czy trafi się jakaś ciekawa gra. Teraz przede mną jeszcze FF XII, Ostatnie SH oraz Scarface.... Będzie się działo Smile

P.S: Xbox 360 leży w odstawce Tongue


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - php_symfony2 - 11-03-2012

ja jak miałem PS2 (teraz mam PS3), to w tygodniu grałem po 1- 2h jak mi czas pozwalał, a w weekendy trochę więcej. Oczywiście zdarzało się, że wsiąkałem na całe dnie Smile


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Kraszu - 12-03-2012

Ja zasiadam do konsoli, kiedy mam conajmniej godzinę wolnego czasu. Nie lubię grać kilka, kilkanaście minut, bo wtedy nie wczuwam się w rozgrywkę. Średnio moja sesja przed konsolą trwa ponad dwie godzinki. Najgorzej jest, kiedy zatnę się i nie mogę przejść jakiegoś momentu. Jestem strasznie zawzięty i wówczas ciężko oderwać mi się od konsoli, bo działa syndrom "jeszcze tylko jedna próba". Ostatnio takie dłuższe momenty miałem przy okazji przechodzenia GOW2 na titan mode. Najwięcej nerwów straciłem podczas ochrony tłumacza i maratonu przed trzecią siostrzyczką. Swoją drogą Clotho jest osobnikiem, któremu programiści ewidentnie poskąpili urodySmile.


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Yohokaru - 12-03-2012

Właśnie dzisiaj napadł mnie ten syndrom przy okazji pokonywania Dominator Challenge w Burnout Dominator. Cel? 250K pkt na złoto. Konsolę odłączyłem jakieś pół godziny temu, gdy wygrałem wyzwanieWink. Ale bez szczęścia w postaci wyrobienia Burnout 12x byłoby ciężej xD


RE: Ile dziennie gracie na PS2? - Draco - 17-03-2012

Przy konsoli siedzę niewiele, głównie z braku czasu. Jak wszyscy dobrze wiemy z własnego doświadczenia aby usiąść do gry i czerpać z niej przyjemność potrzeba co najmniej 2 godzin czasu i poinformowania wszystkich dookoła żeby nam nie przeszkadzali, a nie zawsze jest to możliwe. Dużo więcej czasu spędzam na forum na które można wpaść dosłownie na 15 minut co godzinkę lub dwie w przerwach w pracy. Jeżeli już jakaś gra mi się spodoba i mam odpowiednią ilość czasu to gram po 2-3 godziny dziennie przeważnie przez tydzień, jednak po tym okresie następują nie rzadko całe tygodnie bez włączania konsoli.