PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Podsumowanie - 1 rok - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Podsumowanie - 1 rok (/thread-podsumowanie-1-rok)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Podsumowanie - 1 rok - groch1993 - 07-12-2008

-TOPUser- [R]ay (dużo udziela się na forum)
-TOPHelper- SobeK (Bardzo pomocny )
-TOPModek- Kratos (dba o forum )
-TOPRecenzent- (narazie nie mam nikgo)
-TOPLol- (nie wiem)
-TOPDebil- (nie mam)


RE: Podsumowanie - 1 rok - ps2player77 - 08-12-2008

TOPuser-[R]ay(zawsze (prawie)aktywny i pomocny Tongue)
TOPhelper-Avenged
TOPmodek-hmmm... mamy wielu świetnych moderatów , ale chyba zagłosuję na ...Kratosa, bo bardzo dba o forum Wink
TOPrecenzent-kratos(świetna recka frenhaitaWink
TOPlol-VenomXOB
TOPdebil -VenomXOB(też Tongue)
EDIT:
uwaga zmiany !
TOPlol - z VenomXOB na Mikeol
TOPdebil- z VenomXOB na Mikeol...
można głosowac do 13 grudnia

pozdro Big Grin


RE: Podsumowanie - 1 rok - The Boss - 10-12-2008

tXr bardzo dobrze, że zapisujesz aktualne wyniki. Jeszcze raz podliczymy 12 grudnia, temat zamkniemy (by nie było niepotrzebnych nieporozumień) i 13 wszystko będzie wiadomo. Smile W swoim poście zrobiłem aktualizację TOPLol-a. Zobacz. Wink
Pozdrawiam.


RE: Podsumowanie - 1 rok - Avenged - 10-12-2008

(08-12-2008, 11:19)ps2player77 napisał(a): TOPuser-[R]ay(zawsze (prawie)aktywny i pomocny Tongue)
TOPhelper-Avenged
TOPmodek-hmmm... mamy wielu świetnych moderatów , ale chyba zagłosuję na ...Kratosa, bo bardzo dba o forum Wink
TOPrecenzent-kratos(świetna recka frenhaitaWink
TOPlol-VenomXOB
TOPdebil -VenomXOB(też Tongue)
EDIT:
uwaga zmiany !
TOPlol - z VenomXOB na Mikeol
TOPdebil- z VenomXOB na Mikeol...
można głosowac do 13 grudnia

pozdro Big Grin

z tym TOPhelperem nie pomyliłeś się przypadkiem Tongue ??
Ja dopiero co na forum wkroczyłem nie dawno, póki co - więcej pytam, niż sam pomagam Big Grin

pozdr. Wink


RE: Podsumowanie - 1 rok - Krochy - 11-12-2008

UWAGA!! To ostatnie dni dopóki można głosowac!! Pojutrze (13 grudnia) podliczam WSZYSTKIE POPRAWNE GŁOSY i oficjalnie oznaczamy TOP'y forum, w przypadku remisu wszyscy którzy go mieli będą też odznaczeni, ale lepiej by w ogóle remisu nie było, GŁOSUJCIE!!!! (każdy głos się liczy xD)

[R]ay - to dobry pomysł, by nie było potem bajzlu, a 13 już wyznaczymy TOPków Smile. (Oczywiście ci co go nie dostaną niech nie będą obrażeni - to raczej forma zabawy bo nudno trochę na forum ;] (chociaż już nie... bo doszli tacy co chcą demokracji i wolności słowa, odpowiedni temat w hyde-park Big Grin))

@up: nie ważne, ludzie głosowali na kononowicza chociaż się do tego nie nadawał Big Grin oczywiście nie mówię że pomocny nie jesteś, po prostu każdy głos się liczy ;]

Acha, i jeżeli zmieniacie zdanie to piszcie nowego posta, bo nie wiem kiedy aktualizowaliście.


RE: Podsumowanie - 1 rok - The Boss - 11-12-2008

Co wy na to, by zrobić jakieś userbary z odznaczeniami?


RE: Podsumowanie - 1 rok - Krochy - 11-12-2008

userbary to dobry pomysł, ale nie każdy będzie chciał miec odznaczenie w sygnaturce. Proponowałbym... rangi ;D oczywiście do wyboru kto woli - w sygnaturce lub w randze Smile


RE: Podsumowanie - 1 rok - ps2player77 - 11-12-2008

czyli ?


RE: Podsumowanie - 1 rok - Krochy - 11-12-2008

ty masz member, a TOPHelper by miał rangę TOPHelper Tongue


RE: Podsumowanie - 1 rok - The Boss - 11-12-2008

O, to jest dobre. Można się spytać jakiegoś admina.