PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? (/thread-jakie-gry-wybrac-i-czy-warto-je-kupic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Warto kupić? - Kratos - 15-11-2008

Jeżeli już chcecie pomóc to chociaż dajcie argumenty a nie wymieniacie samą nazwę gry . to mu wiele nie pomoże...
Ze swojej strony polecam DBZ:BT3 , multum postaci - grubo ponad 150 i trybów , jeżeli jesteś fanem gwarantowana satysfakcja. Co do COD to żadna gra z serii mi się nie podobała i uważam ,ze na PS2 jest dużo więcej lepszych FPS-ów typu Black czy TimeSplitters .


RE: Warto kupić? - Krochy - 16-11-2008

ok, proponuje ci star wars the force unleashed. Nie dośc że jest to gra ze świata star wars, to jeszcze jest to bardzo dobra "naparzanka". W grę grałem tylko chwile ale po przeczytaniu 50 stron na różnych forach na temat tej gry i po kilkunastu recenzjach (i po moim game-play'u xD) że jest to gra warta tych kilka dych. W grze o ile sie orientuje nie jesteś tym dobrym, tylko tym złym, więc otoczenie powinno sie dac rozwalac Tongue


RE: Warto kupić? - Simpson - 16-11-2008

jako że na dragon ballach się niezna to jej nie opisze..
CoD 5
+
seria Cod
fabuła (nawet,nawet)
-
spieprzyli taki dobry tytuł...
sw:tfu
+
rażenie mocą ,rzucanie mieczem itd.
fabuła(super!)
rozwalanie środowiska
i logo star wars oraz lucas arts(dla niektórych (np. mnie)jest to zaleta=)
-
nie zauważyłem ...Tongue


RE: Warto kupić? - ReV - 16-11-2008

Fabuła w CoD5 jest + to proszę napisz mi na czym ona wg ciebie polega? bo ja nic sensownego w niej nie widzę.


RE: Warto kupić? - Avenged - 16-11-2008

Którą grę polecacie i dlaczego tą akurat:
-Call of duty 3
-Call of duty WAW fl
-Tekken 5
-GOW
-Scarface
-Driv3r
-Black

??

któraś z tych mam zamiar kupic, może 2 nawet


RE: Warto kupić? - RaFi - 17-11-2008

Weź najlepiej GOW i Blacka, zależy co wolisz, bo np. jeśli lubisz gry z całą rodziną, możesz też wziąć Tekkena.


RE: Warto kupić? - The Boss - 17-11-2008

Ja bym Ci polecił Scarface`a. Jeżeli oglądałeś film, na pewno wczujesz się w te klimaty. Do tego dochodzi dobra fabuła, ciekawe tryby, smaczki takie jak "teksty Tonego" i ogólnie dynamiczny gameplay. Nawet sterowanie samochodami mi się podoba.


RE: Warto kupić? - Simpson - 18-11-2008

najlepiej weź blacka i GoW (2!) lub CoF 3
osobiie polecam calla 3 , ale GoW tez jest świetną grą =]


RE: Warto kupić? - Avenged - 18-11-2008

Kolejne moje propozycje do wyboru, tym razem z cenami:

-Socom - 10zł
-Scarface - 30-35zł
-Driv3r - 15-20zł
-Prince Of Persia 20-25zł
-Black - 20zł

wszystkie gry są oryginalne, używane.

Są to gry, które sprzedaje jeden koleś w Poznaniu - za mniej więcej takie ceny (może dało by radę poddać je jeszcze jakimś negocjacjom - chociaż te ceny są już po lekkiej negocjacji Tongue)

Ciężko mi się zdecydować na coś... tymbardziej że pewnie 30-40 zł max. wydobędę z domu - więc albo bym 2-3 gry tańsze, albo 1-2 droższą.. i teraz pytanie które z tych najbardziej sie opłaca - ktore są najlepsze/najciekawsze - zalezy mi dobrej grywalności - dobrze by było żeby była jakaś ciekawa, interesująca fabuła - żeby też był utrzymany jakiś przyzwoity poziom trudności - nie za łatwe ani nie za trudne ;] chociaż jak już wybierać to wolę "za trudne" Tongue - no i przede wszystkim żeby sie dobrze grało - nawet po kilka godzin i się nie nudziło tak szybko Wink - mile widziana rozgrywka przez neta Tongue i tryb 2 graczy Wink

pozdr i z góry dzięki za doradztwo Wink


RE: Warto kupić? - The Boss - 18-11-2008

Zmieniam zdanie na BLACK. Przeczytaj recenzję tutaj: http://www.ps2forum.pl/recenzje/black-t-514.html

Właśnie kupuję BLACK, mam zajebistą okazję. Otwierają niedaleko mojego miasta Media Markt i są w nim takie gry jak:

BLACK, Ojciec Chrzestny, Need For Speed: Most Wanted, Harry Potter i Czara Ognia, Burnout: Revenge, Fifa Street 2, Fight Night Round 3, Fifa 07.

Cena: uwaga! 29,90!

Niestety, kupię tylko jedną. Sad