PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? (/thread-jakie-gry-wybrac-i-czy-warto-je-kupic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - misiek89gdz - 05-09-2012

Osobiście bardzo miło wspominam COD 3 i zamierzam przejść go drugi raz, a nie często to się zdarza w moi przypadku. Polecam z czystym sumieniem.


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - PaultheGreat - 05-09-2012

Przekonaliście mnie do wyboru trzeciej części "Call of Duty". Jak słusznie stwierdził Draco i tak w późniejszej kolejności zabiorę się za "Finest Hour" Wink Rzeczywiście nowsze tytuły z serii "Medal of Honor" jak np. część o podtytule "Vanguard" wydały mi się ciekawymi pozycjami. Jeżeli chodzi o inne shootery wojenne, to grą z innej beczki jest "Brothers in Arms: Road to Hill 30". Mówiąc z innej beczki miałem na myśli aspekt taktyczny. Spodobała mi się koncepcja wydawania poleceń swoim towarzyszom, a także pojazdom. Co sądzicie o tym tytule (a zwłaszcza o sterowaniu)?


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Draco - 05-09-2012

W Vanguard nie grałem ale MOH European Assault wspominam miło. W Brothers in Arms grałem chwilę, sterowanie jest dobrze zrobione i po przejściu początkowego samouczka nie powinieneś mieć dalej problemu, jednak ja na Twoim miejscu najpierw ograłbym najlepsze części serii Call of Duty i Medal of Honor, a Brothers in Arms zostawiłbym sobie na koniec.


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - misiek89gdz - 05-09-2012

Kiedyś przeszedłem Vanguard, również miło wspominam, z tego co pamiętam gra była po polsku i można przejść kampanie w 2 osoby. Gdy przejdę obie części Obscure również zamierzam ograć serie CoD i MoH Wink


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - PaultheGreat - 12-09-2012

Pamiętam, że jeszcze nie mając konsoli PS2 przeszukiwałem sieć w celu sporządzenia listy ciekawych tytułów. Jednym z tytułów, który przykuł moją uwagę była gra, a właściwie gry z serii "Ace Combat". Nigdy nie byłem jakimś wielkim miłośnikiem tego typu gier, bo z reguły rozgrywka bywa w nich dość monotonna i sprowadza się do ciągłego krążenia celem zestrzelenia jednego przeciwnika. Czytałem sporo w sieci o grach "Ace Combat: Squadron Leader" oraz "Ace Combat Zero: The Belkan War" i doszedłem do wniosku, że tytuły zaliczają się do gatunku tzw. "gier ekskluzywnych" (oceny w granicy 8-9/10). Jednak gdy chciałem przeczytać opinie na forum nie znalazłem nawet tematu. Być może gra jest tylko dla niektórych zapaleńców i niewielki procent przeciętnych graczy będzie się przy nim dobrze bawiło. Mimo wszystko tytuł mnie bardzo zaciekawił, a sam bardzo lubię eksperymentować z grami - przykładem mogą być gry FPS (nasłuchałem się wśród znajomych i na różnych forach, że strzelanki na konsolach są do niczego - na szczęście wszystko okazało się nieprawdą). Co sądzicie na temat tego tytułu? Czy opłaca się go kupować?


Czy opłaca się kupić grę PES 2013 na PS2? - pitreekk - 27-10-2012

Mam takie pytanie bo chciałbym ją gdzieś zakupić w grudniu.
I pytanie czy jest ona w pełni angielska? Czy różni się od poprzednich wersji? Czy może jakaś starsza wersja? I czy opłaca się na nią wydać kase. ; p Bo słyszałem że to wszystko odgrzewane kotlety.
PES 2012 mam na kompa, jedynie, a tak to fife 08, fife 10, i fife 11 mam na PS2, a PES na PS2 nie mam. Smile


RE: Czy opłaca się kupić grę PES 2013 na PS2? - Kratos - 27-10-2012

Tak, to będzie odgrzewany kotlet. Jak chcesz dobrego PESa na PS2 to rozglądaj się od PES 6 w dół. Szóstka to ostatnie dobre Pro Evo na PS2.


RE: Czy opłaca się kupić grę PES 2013 na PS2? - pitreekk - 27-10-2012

A pes 06 jest wersja PL?


RE: Czy opłaca się kupić grę PES 2013 na PS2? - Kratos - 27-10-2012

Tak, jest to jedyne Pro Evo po polsku ma PS2. Ale z tego co widziałem to komentarz Kołtonia i Borka nie powala.


RE: Czy opłaca się kupić grę PES 2013 na PS2? - pitreekk - 27-10-2012

No, ale czyli jak coś to kupować PES 6? Wole taki niż angielski.
I dużo się on różni od np. fify 08, 10, 11 i mam jeszcze this is football 2004. Różni sie?