PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? (/thread-jakie-gry-wybrac-i-czy-warto-je-kupic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Warto kupić? - Kratos - 29-06-2011

Mamy nie pisać Gow, Cod itp., bo to oczywiste, ale taki Black już nie? ;p Oczywiście z tych 9 gierek, które wymieniłeś to właśnie Black jest priorytetem. A bynajmniej dla mnie by był. Najlepszy FPS na PS2, bez dwóch zdań, do tego grafika cudna tak, że cudniejsza nie mogła już być. Z innych gier mogę polecić Fahrenheita, oryginalną przygodówkę oraz Shadow of the Colossus, grę cudo z super klimatem.


Def Jam FFNY vs. CoD 3 vs FNR 3 - Warszawiak - 30-07-2011

Siema.Mam dylemat bo nie wiem jaką grę mam wybrać z tytułowej trójki.Wiem że Def Jam oraz FNR3 są w miarę długie,czego nie ma CoD3 ale za to CoD jest jeszcze chyba online i są gracze.Więc proszę o opinię którą grę powinienem wybrać


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Draco - 31-07-2011

Zajęło mi dłuższą chwilę zanim załapałem że FNR3 to Fight Night Round 3. A wracając do tematu, musisz zadać sobie pytanie czy chcesz bijatykę czy FPSa. Jeśli pierwsza opcja to zdecydowanie polecam Fight Night Round 3, świetne sterowanie, licencje na zawodników, przyjemny tryb kariery i bardzo dobra muzyka. Jeśli FPS to Call of Duty 3 - część która wyszła tylko na konsole, chyba jedyna gra FPS w której kierujesz Polakami (załoga czołgu wchodząca w skład 1 Dywizji Pancernej pod dowództwem generała Stanisława Maczka, walcząca we Francji). Niestety w przeciwieństwie do wielu użytkowników tego forum nie mogę polecić Ci gry Def Jam Fight for NY, ta gra kompletnie mi nie podeszła, począwszy na mechanice walk której do końca nie rozumie (może dlatego mi nie podeszła) a skonczywszy na bezczelnej cenzurze tekstów piosenek (np kawałek Xzibit'a, w oryginale piosenki jest słowo "motherfucker", które w grze zostało zamienione na "mother mother" ).

Wracając jeszcze do Call of Duty to rzeczywiście ludzie nadal grają online w tą grę. Często użytkownicy naszego forum skrzykują się w jednym z tematów na wspólne granie, na chwile obecną trwają chyba nawet próby rozkręcenia jakiś zawodów forumowych w CoD3 Smile, szczerze powiem że pomimo ukończenia singla tej gry (wstyd mówić że na piracie) mam ochotę kupić oryginalna kopie po pierwsze z szacunku dla twórców za kawał dobrej roboty która dała mi parę godzin niezłej zabawy, a po drugie ze względu na multiplayer który wciąż żyje.


jaką część spidermana kupić? - Grzeniu - 14-08-2011

jeśli graliście w spidermana 2 i spidermana 3 (macie obydwie te gry) to doradzcie którą z nich warto kupić. Czy 2 czy 3. O i jeszcze jedno jaka jest różnica pomiędzy spiderman 2 a s 2 the game, czy to jest to samo? Innej gry nie będę kupował. Tylko którą z tych wybrać co opisałem? Napiszche i doradzcie którą.


RE: jaką część spidermana kupić? - Puma16 - 15-08-2011

Odrazu mówię, że nie grałem w spider mana. Ale proponowałbym, żebyś od początku zaczął wtedy załapiesz się w fabule =]


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Gandziamen - 24-09-2011

Wiesz w Spidermana nie grałem, ale ogólnie jeśli widzę grę, która ma swoją kontynuację (1, 2, 3) zazwyczaj zaczynam od początku, aby poznać fabułę, a także po to żebym mógł stwierdzić co się zmieniło i co zostało poprawione Wink

PS. Miał ktoś problem z Castlevanią? mianowicie zaczynam grać, wszystko fajnie przechodzę pierwszy level i jeb drugi nie wchodzi.. ładuje i ładuje i nic.. płyta jest czyściutka, więc nie wiem w czym problem inne gry normalnie chodzą bez problemów... ;/

Aaa i jeszcze jedno pytanie. Przekierowano mnie do tego tematu. Szukam gry podobnej do GOW'a wyszukałem Wolverina grał ktoś? Może jesteście w stanie polecić coś jeszcze z tego gatunku? Z góry dzięki za odpowiedzi pozdRo.


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Draco - 25-09-2011

Hmm z tego gatunku polecam Devil May Cry (trudniejsza, świetna gra), Shadow of Rome (podobna mechanika, tym razem starożytny Rzym), Star Wars The Force Unleashed (zupełnie inne klimaty, ta sama mechanika, niesamowicie bardzo polecam!)


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Zielon - 09-10-2011

Mam okazję kupić Gta Trylogy (Liberty City Stories/Vice City Stories/San Andreas) nówki za 100zł. Zależy mi głównie na Vice City Stories (kosztuje 60zł), bo San Andreas mam, ale lekko dobitą Sad I się zastanawiam czy kupować czy nie. Bo jakbym kupił same Vice City Stories, to wziąłbym jeszcze Lego Batman: The Video Game za 40zł, czyli taki sam koszt. Co jest lepsze? LCS/VCS/SA czy VCS/LB?


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - xEvocatusx - 07-11-2011

VCS/LB Wink

Fifa 11 czy PES 10 ?
Black czy Cod : WaW ?
Guitar Hero czy Dj Hero :>


RE: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Jujo480 - 07-11-2011

FIFA 11
Black