PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? (/thread-jakie-gry-wybrac-i-czy-warto-je-kupic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Warto kupić? - The Boss - 06-06-2009

(06-06-2009, 14:40)bart1500 napisał(a): Oczywiście GT4!!!

Popieram, nie masz się nawet nad czym zastanawiać kolego. Wink

@PrzemQ, nie ma problemu. Tylko strzelanki TPP, czy FPP? Z FPP osobiście polecę Killzone, Black, Medal Of Honor: Vanguard i The Sniper 2. Jeśli chodzi o trzecioosobowe sieczki to bierz Maxa Payne`a.


RE: Warto kupić? - Krochy - 12-06-2009

Max Payne rządzi, ale niestety zapewne przeszedłeś go już na PC'cie i szybko się znudzi. Raczej radziłbym ci jakieś GTA kupic w to miejsce zamiast Maxa Payne'a (jeżeli jeszcze nie masz, kup koniecznie GTA SA bez zastanawiania, ma opcję gry we dwóch).

Co do wyścigówki - mi się Gran Turismo nijak podoba. Serio, nie lubię realistycznych wyścigówek (w ogóle prawie nie gram w takie gry) więc ja bym w to miejsce brał Colina Smile. Ale jeżeli ktoś lubi się naprawdę porządnie pościgac, najpierw rzeczywiście musi nabyc GT4, a dopiero potem uzupełnic swoją kolekcję o takiego Colina. A jeżeli lubisz motory to musisz też sobię kupic jakąś grę z serii moto GP, z tego co słyszałem każda jest miodna, chociaż najnowsza jest najrealistyczniejsza.


RE: Warto kupić? - Shavo12345 - 12-06-2009

Który zestaw oplaca sie bardziej kupic Great Batles ROME + SPARTAN TOTAL WARRIOR + GLADIATOR Sword of Vengeance + MERCENARIES 2 + JUST CAUSE + MadeMan czy moze Rainbow six 3 + Rainbow six lockdown + Scarface the world is yours + Black + Reservoir dogs


RE: Warto kupić? - The Boss - 14-06-2009

(12-06-2009, 04:30)Darek napisał(a): Max Payne rządzi, ale niestety zapewne przeszedłeś go już na PC'cie i szybko się znudzi.

On nic o tym nie wspominał...

Darek napisał(a):Raczej radziłbym ci jakieś GTA kupic w to miejsce zamiast Maxa Payne'a (jeżeli jeszcze nie masz, kup koniecznie GTA SA bez zastanawiania, ma opcję gry we dwóch).

Jasne, tylko, że GTA to gra akcji jest, a nie strzelanka. Wink Więc odpada, on prosił o shootery.

(12-06-2009, 19:22)Shavo12345 napisał(a): Great Batles ROME + SPARTAN TOTAL WARRIOR + GLADIATOR Sword of Vengeance + MERCENARIES 2 + JUST CAUSE + MadeMan czy moze Rainbow six 3 + Rainbow six lockdown + Scarface the world is yours + Black + Reservoir dogs

Pewnie, że ten drugi. Smile Bez zastanowienia, tytuły z pierwszej grupy nie mają szans z tymi 2.


RE: Warto kupić? - Shavo12345 - 15-06-2009

Mam jeszcze jedno pytanko sposrod tych trzech gier: scarface,crash of the titans i bully,mam wybrac dwie.Które wybrać.


RE: Warto kupić? - The Boss - 15-06-2009

Najlepiej bierz Scarface. Dlaczego? Ta gra bije na głowę wszystkie produkcje z serii Grand Theft Auto. Jeśli oglądałeś film (a ja do tego jestem fanem Człowieka z Blizną, patrz na sygnaturę) to na pewno Ci się spodoba. Zastosowano tam świetny system dilerki, pieniędzy, masz własne imperium - możesz je ulepszać, kupować sobie samochody, łodzie, jachty, dodatki, zmieniać wygląd domu. Dodatkowo ludzi do brudnej roboty, szofera czy firmy - takie jak sklep z bronią Montana. Każda inwestycja procentuje czymś, na przykład przy opisywanym budynku możesz nosić przy sobie aż 4 bronie różnego rodzaju. A ścieżka dźwiękowa to już finezja wszystkiego. Oprawa graficzna może nie jest najlepszej jakości, ale za to trzyma niesamowity klimat. Do zalet zaliczyłbym również teksty Tony'ego, wymiatają na całej linii.


RE: Warto kupić? - Monhamen - 16-06-2009

Haha, na pw przytoczyłem Ci kawałek z filmu, to od razu wszędzie nosisz się z Scarface'm xD.

[R]ay ma rację. Bierz Scarface i.. hm, Bully.

Nie, ja po prostu bardzo długo jestem już jego fanem. ;-) ~[R]ay


RE: Warto kupić? - Krochy - 16-06-2009

Crash of the Titans to dobra gra, ale jest to najgorsza częśc ze wszystkich Crashów. Lepiej będzie jak najpierw kupisz Scarface i Bully (chociaż zamiast tego ostatniego, wybrałbym inną grę Tongue)


RE: Warto kupić? - hultaj2 - 26-07-2009

A ja mam pytanie dot. zakupu gry God Of War 2, czy lepiej kupić dwu płytowe wydanie, czy zwykłe i czym się one różnią ? A i czy dwu płytowe wydanie można kupić w Polsce w jakimś sklepie czy coś ? Z góry dzięki za odpowiedź =)


RE: Warto kupić? - GENERiC - 26-07-2009

Dwupłytowe wydanie zrobiła jakaś grupa, żeby Swap mógł odpalić tego GoWa. Więc ono nie jest w sprzedaży.