PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Jakie gry wybrać i czy warto je kupić? (/thread-jakie-gry-wybrac-i-czy-warto-je-kupic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Warto kupić? - speed - 17-04-2009

Najpierw Blacka potem Killzona Smile


RE: Warto kupić? - Monhamen - 18-04-2009

Black, black, black, black Big Grin


RE: Warto kupić? - The Boss - 19-04-2009

Pewnie, że BLACK. Bierz bez zastanowienia, według mnie miażdży Killzone`a, choć ten też jest świetny. Ta grafika, fabuła, sceny przed misjami, akcja, fizyka... Po prostu to jest peesdwójkowy "must have". Polecam tę grę!


RE: Warto kupić? - Svercer - 19-04-2009

Witam,
Niedawno kupiłem sobie ps2, za dość atrakcyjną cenę 230zł i teraz mam zamiar kupić sobie na nią pare gierek i teraz pytanie do was jakie byście najbardziej polecili Smile

Koleś go konsoli dołożył gran turismo 4, a pozatym mam zamiar kupić tekkena 5, fife 09, guitar hero 3 i moze killzona, jak myślicie? Co byście jeszcze wybrali?


RE: Warto kupić? - Bart - 19-04-2009

GT4 to super gierka i fajnie, że ją dostałeś, tekken5 też jest dobrą grą i polecam Ci ją. Fife 09 bardzo polecam gram i się nią ciesze, bardzo dobrze rozbudowany tryb menadżerski(chociaż powoli mi się nudzi). W guitar hero 3 jeszcze nie grałem, ale do tej gry potrzebna jest (chyba) gitara.Gry Kilzone nie polecam-nie spodobała mi się. Ja jeszcze bym wybrał gry: Crash obojętnie jaka odsłona, bo każda jest dobra, GTA Sanandreas, Black, Smack Down Vs. WWE Raw, Call of Duty5 i NFS Underground2, Resident Evil 4(ale graj w nocy i jak nikogo nie ma w domu).


RE: Warto kupić? - Svercer - 19-04-2009

W guitar hero mozna grac na padzie zdaje się, ale o wiele lepsza zabawa jest z gitarką, dlatego kupuje zestaw giatra+gh3 legends of rock. Dzięki za podpowiedź, liczę na kolejne Smile


RE: Warto kupić? - ReV - 19-04-2009

(19-04-2009, 16:04)bart1500 napisał(a): Ja jeszcze bym wybrał gry:...Call of Duty5...
chyba żartujesz jak ta gra jest dobra? jak ma brać CoD'a to tylko CoD3 to jest jedyna odsłona warta uwagi na ps2 a najnowsza część serii to totalna porażka także stanowczo odradzam o ile nie chcesz się gorzko rozczarować. Lepszym rozwiązaniem był by Medal of Honor European Assault choć też nie musi ci przypaść do gustu aczkolwiek napewno jest lepszy niż CoD5 od siebie dodam jeszcze Devil May Cry (cała seria) choć 3 najbardziej mi się podobała.


RE: Warto kupić? - Bart - 19-04-2009

ReV tobie Call of Duty 5 się nie podoba mi wręcz przeciwnie. Zgodzę się z tobą, że CoD3 to najlepsza odsłona serii Call of Duty, ale gry Medal of Honor Wojna w Europie nie można nawet porównywać do CoD5. Mi żadna odsłona Medal of Honor się nie podoba, tobie może wszystkie (może- nie wiem jaki masz gust Wink )ale moim zdaniem CoD5 jest dużo lepsza od MoH-Wojna w Europie(chociaż ta część z serii MoH jest podobno najlepsza)


RE: Warto kupić? - Svercer - 19-04-2009

Też raczej myślałem o codzie 3, bo tylko ten nie wyszedł na pc, no i jest kampania Polakiem Smile Słucham dalej, a co powiecie o np; Soul Coulibur3 lub sonicu?


RE: Warto kupić? - Bart - 20-04-2009

Które z tych gier byście wybrali:
NFS MW,
GTA Vice City,
Box,
Coloseum,
Samuraj II
Władca pierścieni,
GT3,
WRC4,
Midnight Club3,
Nie wiem jaka to gra ten "Box" i "Coloseum"
Proszę o szybką odpowiedź. Big Grin