PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gry, które powinny ukazać się na PS2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Gry, które powinny ukazać się na PS2 (/thread-gry-ktore-powinny-ukazac-sie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Killer - 27-12-2009

Jak dla mnie jest masa gier z PSP ,które aż się proszą o konwersjęBig Grin:
Crisis Core: Final Fantasy VII, Dissidia: Final Fantasy,Final Fantasy Agito XIII,Assassin's Creed: Bloodlines,Daxter,God of War: Chains of Olympus.Tyle by mi wystarczyłoSmile


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - mirrra - 28-12-2009

Ja bym chcial ujrzec 3 czesc God Of War na Ps2?.BYloby super Wink


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - adri100 - 02-01-2010

Gta IV chociaż i tak wiadomo że nie wyjdzie na Ps2 szkoda......Smile


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - maku92 - 03-01-2010

W GTA IV to sobie na PC grajcie a nie na PS2.


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - mirrra - 06-01-2010

Ja mam na 4 plytach dvd (pc) po instalacji zajmuje ok 16gb :p A co do Marzyciela? Jak sie ma na czym grac to i jest niezla grafika a po za tym gra jest tak samo dobra trzeba sie znac Wink


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - bizzard12 - 30-01-2010

GoW 3, GTA IV, NFS Shi_t, FFXIII, Soul Calibur IV, Assassins Creed, Prince of Persia i jakiś fajny rpg typu Risen, Dragon Age
ehh marzenia ^^


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Janocha - 30-01-2010

Gry PSP i PS3 takie jak:
- Little Big Planet

- Gran Turismo 5

- Tony Hawk's Ride

- Assassins Creed

- Mirror's Edge

- Need For Speed Shift

- GTA IV ( Nie zależy mi tak bardzo )

No i tam kilka innych...


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Yohokaru - 02-03-2012

Na pewno GOW 3, gdyż uważam, że jeśli zaczęto serię na PS2, to powinno się tam ją skończyć. Chciałbym także, aby równolegle z PS3 i X360 na PS2 wyszła gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, bo jestem w stanie stwierdzić, że port na czarnulkę niebyłby problemem, a fani odpłacili by się kupionymi grami. Chętnie bym także ujrzał Pursuit Force z PSP, gdyż sama gra mnie ciekawi i tak jak poprzednio port nie byłby kłopotem.


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - ashin - 02-03-2012

Ja bym zobaczył tutaj wiele gier z PSP, chociażby pokemony(lubie tego cRPG'a), little big planet, czy niektóre minigry jak monster took my princess(czy jakoś tak), one akurat mogłyby się pojawić jako zestaw kilku gier na jednej płytce. Możliwości techniczne PSP nie są, aż tak wielkie, a zwiększenie rozdzielczości myślę, że to nie problem. Takie patapony fajna sprawa na stacjonarnej konsolce nie sądzicie? Smile


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Yohokaru - 02-03-2012

Racja ashin, taki Motorstorm na PS2 wyszedł, to czemu nie miałyby pojawić się inne klasyki? Jednak jakiś (nie)mądry człowiek wymyślił kasę i teraz musimy wzdychać, bo co im po tym jak wydadzą Patapon przykładowo, jak koło 60% interesantów ściągnie gre... Dla wydawców liczy się niestety kasa i możemy tylko wzdychać i liczyć na scenę. Ja tam z kilka lat temu słyszałem o pomyśle na emu PSP na PS2, ale ten plan pewnie już upadł:-|