PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gry, które powinny ukazać się na PS2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Gry, które powinny ukazać się na PS2 (/thread-gry-ktore-powinny-ukazac-sie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - kamils007 - 24-12-2009

Coś słyszałem że robią GTA IV na ps2... Ale wątpie to chyba tylko plota wymyślona przez jakiegoś '***'


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Cyc95 - 24-12-2009

Wiekszosc gier ktore tu wypisujecie i ktore wychodza na ps3 i xa da sie zastapic grami z ps2,moze nie grafika ale cala reszta jest rowna,jezeli nie lepsza


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - mirrra - 24-12-2009

to napewno plotka dla mnie na 100% nie bedzie Gta 4 na Ps2.Tez slyszalem o tym ze jest jakas przerobiona wersja Gta SA na Gta4 ze niby na Ps2


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - kamils007 - 25-12-2009

hmm mnie jebie *sorki za to* jakaś przerobiona wersja SA.... Ja to bym chciał tylko i wyłącznie GTA IV.

PS. Zna ktoś fajne gry które się nie nudzą?


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Marzyciel - 25-12-2009

<cenzura> jestesciu głupi czy nie myślicie?
Nie ma i nie będzie GTA IV na PS2. A co to modu.
Mod, który w pewnym stopniu zmienia GTA SA na GTA IV jest tylko na PC.
Ten mod dodaje mało rzeczy, a mianowicie fizyke (wypadanie przez przednie szyby, bardziej realistyczne uszkodzenia i wybuchy), zamiast CJ mamy Niko zmienia bronie i przyczepność aut.

Jak ktoś jesczez powie cokolwiek o GTA IV na PS2 zabije, robie mu spama, nie dam mu żyć, bo na kazdym forum o PS2 jest mnóstwo tematów, zapytań o te <cenzura> śmieć zwany GTA IV. GTA Iv jest najgorsza częścią ze wszystkich GTA więc nie wiem czym tu sie tak jarać. Tym, że ma super grafikę? Widać, że tu są same dzieci NEO.


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Rysk - 26-12-2009

tekken 5: dark resurrection, ta gra powinna sie ukazac na ps2, nie rozumiem dlaczego do tej pory tak sie nie stalo.

(25-12-2009, 12:03)Marzyciel napisał(a): GTA Iv jest najgorsza częścią ze wszystkich GTA więc nie wiem czym tu sie tak jarać. Tym, że ma super grafikę?

chociazby dlatego ze, ma lepsza grafike, reszta sie praktycznie nie zminela wiec, na jakiej podstawie mozna twierdzic ze, jest gorsza albo najgorsza nie pojmuje


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Rey619 - 26-12-2009

no przydało by się gta IV far cry cała seria


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - MR.JACK - 27-12-2009

Eee tam, GTA? śmiech Big Grin tylko grafika i rozrywka dla niewymagających graczy. Najlepsza częścią jest Vice City i tego nie zmieni nawet fakt anti-aliasing x20 czy rozmywającego się tła podczas większych prędkości... W - VC: jest klimat, świetny soundtrack, niezła fabuła i wreszcie tytuł jest dopracowany... IV - To gra przeznaczona dla masowego odbiorcy i każdemu ma się niby? podobać, ja się do tej grupy nie wpisuje i NIE chciałbym IV na PS2.

Zamiast tego wolałbym pograć w Uncharted czy nowego Ratcheta. Wink
(26-12-2009, 19:42)Rey619 napisał(a): no przydało by się gta IV far cry cała seria
A jak sobie to wyobrażasz? Smile
To typowa gra na PC. Wink


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - neku - 27-12-2009

(27-12-2009, 10:40)MR.JACK napisał(a): IV - To gra przeznaczona dla masowego odbiorcy i każdemu ma się niby? podobać, ja się do tej grupy nie wpisuje i NIE chciałbym IV na PS2.
Rockstar już dawno rozsławiła właśnie tą serię, więc gta IV i tak musiało okazać się hitem (zwłaszcza w owych czasach, gdzie wszyscy patrzą tylko na grafikę)


RE: Gry , które powinny ukazać się na PS2 - Dziaba - 27-12-2009

O ile się nie mylę GTA IV była grą roku. Nie pogardził bym ją na PS2. Musiała by wyjść chyba na 3 płytach DVD żeby być tak rozbudowaną jak w next genach.