PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najlepsze intro/outro - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najlepsze intro/outro (/thread-najlepsze-intro-outro)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Najlepsze intro/outro - PrzemekAWDS - 19-06-2014

Bardzo fajne intro ma Prince of Persia Warrior Within. Bardzo dobrze i ciekawie przedstawione, poza tym idealnie wprowadza do gry. Jeśli znamy angielski spokojnie będziemy wiedzieć o co mniej więcej chodzi i jaki jest cel gry.


RE: Najlepsze intro/outro - Falko14 - 19-06-2014

Mi się bardzo podoba początkowe i końcowe intro z Gta Liberty City Stories.Ale to z Vice City Stories też jest bardzo dobre Wink.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: Najlepsze intro/outro - Spaidi - 20-06-2014

Ja pamietam ending z Final Fantasy X
Niby wiesz, ze to tak sie stanie a jednak przezywasz. Intro tez bylo w porządku "this is my story", kto gral, zrozumie Smile


Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - Jack Krauser - 25-11-2014

U mnie góruje ten, a voice acting jest najlepszym jaki słyszałem w grach komputerowych ever !! I zakończenie też, co za głębia ever !!



(według mnie, może na 4 godziny, może inne studio pod nadzorem starego, jednak gra SZTUKA !! Jest piękna jak wiosenny liść !!)
(jestem fanem tego studia od czasu wydania Penumbra : Overture, później Black Plague, następnie cholernie straszna Amnesia (2 razy wątek główny łyknąłem, niestety słaby system save i śmierci zaprzepaścił szansę na to, by do tego tytułu wracać)


RE: Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - Mr.Q - 25-11-2014

Chyba był już taki temat.
Zakończenie Silent Hill 2 oraz pierwszej Mafii.


RE: Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - ashin - 25-11-2014

Oesu nie wiem..., tyle ich było
Ending FF IX, Fallout'ów 1 i 2 bo tak naprawdę samodzielnie go tworzyliśmy. Zakończenie Baldur's Gate było intrygujące. Co by nie powiedzieć zakończenie Batmana Arkham Asylum(zdarzało mi się widzieć opinie, że to jedno z najgorszych zakończeń, znając jednak uniwersum mimo wszystko ma spory sens), zakończenie sagi o Kratosie chwytało i poruszało mnie do głębi. Ja bym mógł tak wymieniać i wymieniać to złe i smutne wspomnienia Sad


RE: Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - piotros - 26-11-2014

W tym (2014) roku najbardziej mi się podobało zakończenie UFO w Silent Hill Book of Memories, które jak to z tymi zakończeniami w SH bywa, przypomniało mi wcześniejsze części w śmieszny sposób... Smile Smaczek tego zakończenia docenią tylko Ci, którzy ograli wcześniejsze części... Smile


RE: Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - Spaidi - 26-11-2014

Dla mnie świetny ending był w Final Fantasy X i Final Fantasy Crisis Core. Rozwalał łeb, później miałem wielogodzinne rozkminy xd

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - Vicious - 26-11-2014

Najlepszy ending ? Zdecydowanie Shadow Of The Colosus - genialna sprawa. Cudo. Świetne zakończenie ma również słaba gra - Assassin's Creed: Revelations.


RE: Wasz ulubiony ending w grach komputerowych - Kraszu - 26-11-2014

(26-11-2014, 09:06)Vicious napisał(a): Zdecydowanie Shadow Of The Colosus - genialna sprawa. Cudo.

W grudniu zeszłego roku delektowałem się artyzmem SotC. Ending również i mną pozamiatał. Konkretnie wjechał mi na emocje. Coś pięknego.