PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Za ile kupiłeś swoje PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Za ile kupiłeś swoje PS3? (/thread-za-ile-kupile%C5%9B-swoje-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - piotros - 02-10-2013

ICO i SotC prezentuje się w wersji HD i z 3D bardzo ładnie... Smile Miałem tę przyjemność dostać ją w ramach PS+, ostatnio była też trylogia Jak'a... Smile
No i wbrew pozorom SH HD Collection nie działa tak tragicznie jak to gdzieniegdzie opisują...


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Mr.Q - 12-10-2013

Huhu, ależ wydarzenie przegapiłem Smile Gratuluję zakupu i niech służy ci jak najlepiej.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Makaveli - 27-10-2013

Ja również, po setkach godzin spędzonych przy dwójeczce, przesiadłem się na póki co aktualną generację. PS2 przestało działać, a ja zrezygnowałem z pomysłu naprawiania jej. (tu zanucić marsz żałobny)
Umarł król, niech żyje król...

PS3 trafiło do mnie w wersji Super Slim 12GB. Skorzystałem z promocji w RTVEuroAGD, gdzie dostałem konsolę za 599 złotych. Dokupiłem do niej również dysk twardy 500GB za 170,-, oraz te nieszczęsne sanki do jego montażu za 39,99.

Całość kosztowała mnie, jak widać, niespełna 810 peelenów. Jako ogromny fan Gran Turismo od prawie dekady czym prędzej popędziłem po Gran Turismo 5, które dostałem w folii za 65,-. Oprócz tego, że okładka jest po cygańsku, wszystko jest ok Wink

(P.S. seria wyrównuje poziom trudności dla większej rzeszy odbiorców, niestety. Testy są zbyt proste. Wyzłocenie GT2 było czymś, czym można się chwalić wśród znajomych, wyzłocenie GT5 to, przynajmniej w moim przypadku, formalność.)

Mam zamiar ograć kilka exclusive'ów, które pamięta się jeszcze z czasów szaraka czy też czarnulki, jak wielu nazywało poprzednie generacje. Chodzi mi głównie o serie Final Fantasy, Metal Gear Solid, Gran Turismo, God of War. Warto będzie również przyjrzeć się z bliska tytułowi Red Dead Redemption, który od czasu premiery chodził mi po głowie, a obecnie jest w całkiem przystępnej dla pospolitego zjadacza chleba cenie.

P.S. 2
Nikt nie wyklucza zmartwychwstania slima, ale na pewno nie będą to biblijne trzy dni.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - neku - 28-10-2013

Makaveli napisał(a):seria wyrównuje poziom trudności dla większej rzeszy odbiorców, niestety. Testy są zbyt proste. Wyzłocenie GT2 było czymś, czym można się chwalić wśród znajomych, wyzłocenie GT5 to, przynajmniej w moim przypadku, formalność.
nie powiedziałbym, że takie proste
[Obrazek: 2S2477ef.png]
Gold Standard
1.60% ULTRA RARE

Owszem testy są całkiem łatwe, lecz akademie jazdy stanowią już spore wyzwanie. Dla mnie np. szkoła nascar okazała się zaporą nie do przejścia.
Tak czy owak życzę powodzenia w robieniu platyny.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Makaveli - 28-10-2013

Trofeum Gold Standard oczywiście odnosi się do całej gry, a mi chodziło o same licencje. Akademie jazdy nie są również tak ciężkie, co dla porównania misja numer trzydzieści cztery w GT4. Wszystko wymaga odpowiedniej ilości czasu poświęconego na trening i analizę ścieżki.

Nie sugerowałbym się tym, ile osób zdobyło trofeum, bo aby przejść licencje na brąz, nie trzeba być wcale jakimś niesamowitym kierowcą, a tych, którzy potrafią goldować nie jest zbyt wielu w całej społeczności.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - notebooker - 11-11-2013

Kupiłem synowi:
Play Station 3 Super Slim 12GB + 500GB
2 x Dual Shock 3 Sisaxis
PS Move
PS Eye
Gry: GTA V, GTA IV, Sport Champions, Dance Star Impreza
900zł
konsola jeszcze prawie 2 lata na gwarancji (kupiona 1 miesiąc temu).
Muszę dokupić jeszcze Fifę 14 z możliwością gry online - bo to go interesuje


Za ile kupiłeś swoje PS3? - Szymon - 11-11-2013

Całkiem fajny zestaw Smile



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - paulps2 - 23-11-2013

Za nowy slim chlebak 320GB z padem tysiaka dałem. Chlebak kupiony w hipermarkecie.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - zielin - 23-11-2013

Ja za Slimka 320 z gwarą na dwa lata + dwoma wsiowymi grami na dysku i padem dałem 800zł :>


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - wuk403 - 07-01-2014

Ja swoją ps3 slim 160 Gb + 1 pad + fifa 13 i wladca piersicni kupilem za 300 zl , z gwarancja na 2 lata ! Big Grin Do tego dokupilem ps move za 175 zł , BF 4 za 100 i AC II za 20 zl Smile