PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Za ile kupiłeś swoje PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Za ile kupiłeś swoje PS3? (/thread-za-ile-kupile%C5%9B-swoje-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - PaultheGreat - 30-09-2013

[Obrazek: DSC00002J_nserhhh.JPG]

Dzisiaj stałem się posiadaczem konsoli PlayStation 3 Slim i dzięki temu zyskałem możliwość ogrywania gier zaliczających się do siódmej generacji. Używaną konsolę z dyskiem pojemności 320GB, niezbędnymi kablami oraz jedną grą zakupiłem na Allegro za 650 zł (+koszty przesyłki). Co ciekawa gra nie była wspomniana w opisie aukcji, więc prawdopodobnie została dodana gratis lub jako swoisty prezent. W każdym razie trochę się zdziwiłem widząc w pudełku grę, której w ogóle się nie spodziewałem. Wink Szkoda jednak, że omawianą grę tj. "PES 2011" posiadałem już w wersji przeznaczonej na PS2.

Oczywiście kupno PS3 nie oznacza, że porzucę szóstą generację - mam jeszcze sporo tytułów do ogrania i skompletowania. W zasadzie nigdy do tego nie dojdzie.

http://allegro.pl/sony-playstation-3-320gb-go-soft-4-21-i3560111940.html


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Kratos - 30-09-2013

Uła no to mamy tu prawdziwą bombę! ;D Po cichu i jednak Paul wszedł w nową starą generację. Gratulacje, bo cena wydaje się w porządku i miejmy nadzieję, że ten zestaw będzie ci służył długie lata. Ciekaw jestem na jaki tytuł rzucisz się w pierwszej kolejności (pomijając tego PES-a).

PaultheGreat napisał(a):Oczywiście kupno PS3 nie oznacza, że porzucę szóstą generację - mam jeszcze sporo tytułów do ogrania i skompletowania.

Tak się tylko mówi ;p


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - PaultheGreat - 30-09-2013

Myślałem nad "Tomb Raider: Underworld", które chciałem kiedyś ograć na PS2, lecz odstąpiłem od tego zamiaru, gdy dowiedziałem się o spadającej ilości klatek i w zasadzie potraktowaniu jej po macoszemu względem wersji na PS3. Pierw muszę jednak zakupić kabel HDMI, którego w zestawie zabrakło. Oprócz lepszej jakości obrazu będę mógł mieć podłączone obie konsole do telewizora - na czas sprawdzania PS3 musiałem niestety odłączyć PS2 od telewizora. Chrapka na "Underworld" pojawiła się u mnie, a jakże, po przeczytaniu ostatniej recenzji Kratosa traktującej o "Anniversary".


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - piotros - 30-09-2013

Gratulacje Paul! Smile Witam w klubie PS3kowiczów... Wink
Odnośnie ogrywania gier na PS2, to tak się tylko mówi... Smile
Apetyt rośnie w miarę jedzenia i generalnie chce się nadrabiać gry na nową generację... Smile

Jak nie planujesz dużych wydatków na gry na PS3, to pomyśl nad zakupem abonamentu PS+, bo wbrew pozorom za około 170 zł na rok dostajesz możliwość pogrania w ponad 40 gier na PS3, których generalnie za tyle byś nie kupił...


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Sandinista - 01-10-2013

Łał, to mnie teraz mocno zaskoczyłeś Paul, congratsy :) No to czekamy na obszerne pościory, do czego raczej nie trzeba Cię przekonywać.

Kratos napisał(a):Tak się tylko mówi ;p

Sam też tak mówiłem, a okazało się że PS2 nie włączałem ho ho, a może jeszcze dłużej :) Choć na dniach coś odpalę dla przypomnienia.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - JaDCorbeN - 01-10-2013

Witaj nam szanowny kolego w gronie użytkowników PS3, do zobaczenia na multi Smile


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Yohokaru - 02-10-2013

Paul z PS3, katastrofa Sad

Gratuluję udanego zakupu, mam nadzieję, że niesamowicie będzie Ci się grało na tej generacji.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - bobek2310 - 02-10-2013

PS3 250 GB + pad + Modnation racers w pakiecie, za 999zł. Rok 2009
Do tego dostałem bon na 250 zł, za co kupiłem drugiego pada.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - PaultheGreat - 02-10-2013

Nie musisz się obawiać Yoho - PS2 nie odejdzie w odstawkę. Oczywiście na początku będę kupował gry tylko na PS3, ale będzie to tymczasowe (myślę, że 5-6 gier). Po tym czasie wrócę do PS2, ponieważ męczy mnie kilka gier, których jeszcze nie ograłem m.in. "Beyond Good & Evil", "Bard's Tale", "Scarface: The World is Yours", "Mercenaries: Playground of Destruction" (i inne GTA-podobne sandboxy), "Sly Cooper and the Thievius Raccoonus" oraz zrecenzowany przez Ciebie "Ratchet & Clank". Poza tym chciałbym skompletować co najmniej 50-60 gier, więc pogram jeszcze kilkanaście miesięcy na PS2.

Z doświadczenia wiem, że niejednokrotnie rzeczy starsze wiekiem sprawiają mi większą frajdę od nowszych produkcji. Taką przypadłość mogę zauważyć u siebie w przypadku filmów - zdecydowana większość moich ulubionych pozycji miała premierę w wieku XX. Nie muszę chyba wspominać, że w szóstej generacji jestem ponad 10 lat i sentyment nie pozwoli mi odprawić jej z kretesem.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Yohokaru - 02-10-2013

PaultheGreat napisał(a):oraz zrecenzowany przez Ciebie "Ratchet & Clank". Poza tym chciałbym skompletować co najmniej 50-60 gier, więc pogram jeszcze kilkanaście miesięcy na PS2.

Stary, posiadając PS3 możesz zaopatrzyć się w edycję HD całej trylogii Ratchetów. Sądzę, że jeśli nie wybuliłbyś dużo hajsu na to, byłaby to ciekawa opcja. Tyczy się to też pewnie kilku innych pozycji, które będziesz mógł zakupić w ramach PS2 Classics na PS3.