PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Za ile kupiłeś swoje PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Za ile kupiłeś swoje PS3? (/thread-za-ile-kupile%C5%9B-swoje-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Yohokaru - 28-06-2017

455 złotych za CECH-2003 z padem i zainstalowanym CFW REBUG 4.81 Big Grin

Chłopaki, takiego kombajnu multimedialnego to ja się nie spodziewałem. Jedna aplikacja wymagana do emulacji NES, SNES, GBA i innych, jedna aplikacja odpowiedzialna za gry dla PS1 i PS2, gdy dodamy do tego multum gier na system PS3, działających bez użycia jakichkolwiek płyt, boziu. O takim systemie dokładnie marzyłem przez lata i cztery stówki za taki gotowy kombajn to zdecydowanie za mało.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Atr3ju - 28-06-2017

Nie ma się co tak podniecać @Yohokaru, ten model jest głośniejszy od tych późniejszych slimek (2504x), bardziej awaryjny. Moim zdaniem i tak przepłaciłeś więc naprawdę nie ma się co podniecać zwłaszcza że gdy uruchomisz kilka gier z PS1 to zmienisz zdanie o wspaniałej emulacji. Az dziwne że jeszcze nie dorwałeś PS3, przeca ona ma już 10 lat po premierze Wink


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - arctos - 28-06-2017

Art3ju, Yoho kupił to co chciał, co w jego mniemaniu będzie wystarczające, a co do awaryjności sprzętu, to jak dbasz tak masz. Także komentarz w stylu nie ma się co podniecać, jest nie na miejscu. Chciał, kupił i oby Mu służyła Smile


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - tomx1989 - 28-06-2017

Miałem CECH-2004 i chodził jak odrzutowiec(czysty z wymienioną pastą), sprzedałem znajomemu i po miesiącu dostał rroda. Także jeżeli twój będzie chodził jak odrzutowiec to lepiej się go pozbądź. Teraz mam CECH-2104 czyli RSX w niższym procesie, jest cichutki i ma bezawaryjność taką jak w następnych wersjach, plus jakość wykonania z CECH-200x, bo z tego co pamiętam to CECH-250x potrafił strzelać plastikiem Wink A co do listy kompatybilności z grami PS2, to jest bardzo niedokładna, gry które powinny dobrze chodzić często mają spowolnienia, a gry z PS1 nie zawsze wyglądają i chodzą tak jak powinny. Cena też trochę za wysoka, za tę cenę można dostać nowszy model z drugim padem. PS3 przerobiony to fajny sprzęt, ale mimo wszystko gry z PS1, PS2 wolę odpalać na prawdziwym sprzęcie ze 100% kompatybilnością, multiplatformy z PS3 wolę ograć na X360, ładniejsze, lepiej chodzą i dużo szybciej się wczytują. PS3 tylko do exów, bo tylko do tego się nadje, niestety.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Michal_burnout - 30-06-2017

Może i drogo ale oby był zadowolony z tej konsoli i niech mu jak najdłużej służy Smile Co do wymiany past to sama pasta pod radiatorami w wiekowej i eksploatowanej konsoli nie wystarczy, pod IHS'em tez pasta się starzeje i wymiana jest jak najbardziej na miejscu tyle, że jest ryzykowna. Też się nad Xobxem zastanawiam ale mam PS3 to gram, może kiedyś się trafi Smile


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - norton9988 - 01-07-2017

Też mam cech-2504 datacode 0d z CFW, i mimo że to konsola z końca roku i była mało używana wymagała już wymiany pasty pod IHS. Na początku chciałem sam to zrobić, ale ryzyko uszkodzenia było zbyt wielkie więc oddałem do serwisu, koszt 120zł, ale było warto. Po tej operacji temperatury konsoli spadły o około 10 stopni (na cfw jest możliwość sprawdzania temperatur oraz regulacji prędkości wentylatora w każdym momencie nawet przy uruchomionej grze).


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - bkt - 26-08-2017

(28-06-2017, 18:02)Yohokaru napisał(a): 455 złotych za CECH-2003 z padem i zainstalowanym CFW REBUG 4.81 Big Grin

Chłopaki, takiego kombajnu multimedialnego to ja się nie spodziewałem. Jedna aplikacja wymagana do emulacji NES, SNES, GBA i innych, jedna aplikacja odpowiedzialna za gry dla PS1 i PS2, gdy dodamy do tego multum gier na system PS3, działających bez użycia jakichkolwiek płyt, boziu. O takim systemie dokładnie marzyłem przez lata i cztery stówki za taki gotowy kombajn to zdecydowanie za mało.
Kolego, możesz mi coś więcej wyjaśnić jak odpalasz gry z ps2 i psx? To jest mod chip taka przeróbka?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dodam Jeszce mam super slima z dyskiem 500gb, dwoma padami do kamerki, kamerka i 4rema grami kupiłem w grudniu 16 za 300 pln.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka