PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy)
+--- Wątek: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! (/thread-pes-2012-wyjdzie-na-ps2)

Strony: 1 2 3


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Kurak5 - 19-05-2011

eVi ma racje. Zazwyczaj tak robią, w zapowiedziach podają wielkie zmiany, a potem zmienione jest menu, przez co mamy pewnie jakieś problemy ze znalezieniem czegoś itp.


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Smigol95 - 19-05-2011

no i dobrze ale czego wy sie spodziewacie? wazne ze w ogole wyjdzie a fifa juz nie wyjdzie i bardzo dobrze ze nie bo to gowno a z licencjami nie ma problemu jak ktos jest cwany to sobie sciagnie OF'a albo tak jak ja DarkPatch V3 i mam Lech Poznan, jakosc HD, murawa jak na next genach, lepsze modele postaci z roznymi kombinacjami ukladu koszulek, fajne spiewy kibicow, Wiecej stadionow inne menu i muzyke, poprawiony gameplay - jedyna wada - ze all po wlosku ;( ale i tak jest o jakies 75% lepszy od orginalu.


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - FSON - 19-05-2011

Smigol95 mógłbyś podać link do tego DarkPatch v3? Przydałaby się jeszcze jakaś instrukcja jak to spatchować.


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Samyeu - 19-05-2011

No racja - no przecież te modele są takie fajne, że aż przestanę grać w PES 11 na PC i się przerzucę na PS2, bo takie jak na next genach, no popatrz. W końcu to oczywiste, że PS2 korzysta z HD. A wogle weź przestań pierdzielić, bo większych bredni nie czytałem. Pewnie jeszcze masz naraz więcej, niż 7 lig w PESie (Big Grin).

I przeczysz sobie. Nie żebym jakoś bronił fifloka, ale spójrz: mówisz, że czego się spodziewaliśmy, że się zmieni itp. a sam nacierasz na grę EA plując się o to, że jest od lat taka sama (zresztą, jak PES - ewentualna zmiana prędkości).

Co do tematu... Mam nadzieję, że chociaż trochę zmienią ten błogi już na PS2 tryb Master League. Bo chyba nie jest trudne zrobić coś na wzór next genów.

No to trafił się niezły fanboy PESa


@Down 3
Smigol, to teraz widzę, że z jakości HD, twarzy lepszych niż na next genach została tylko murawa.
A, i krytykuję wszystko, co piszesz, bo pleciesz bzdury nie z tej Ziemi, mam pełne prawo do krytyki. Dobrze, że jutro koniec świata - nie będę musiał się już z Tobą użerać.


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - sevik - 19-05-2011

(19-05-2011, 15:26)Smigol95 napisał(a): no i dobrze ale czego wy sie spodziewacie? wazne ze w ogole wyjdzie a fifa juz nie wyjdzie i bardzo dobrze ze nie bo to gowno a z licencjami nie ma problemu jak ktos jest cwany to sobie sciagnie OF'a albo tak jak ja DarkPatch V3 i mam Lech Poznan, jakosc HD, murawa jak na next genach, lepsze modele postaci z roznymi kombinacjami ukladu koszulek, fajne spiewy kibicow, Wiecej stadionow inne menu i muzyke, poprawiony gameplay - jedyna wada - ze all po wlosku ;( ale i tak jest o jakies 75% lepszy od orginalu.

Ile ci płaci Konami za pisanie takich bdzur? od PES2009/FIFA09 w wersji PS2 te serie nie przyniosły żadnych zmian, tak samo będzie z PES2012. Kolejna sztuczka Konami dla wygłodniałych wyjadaczy PS2, którzy szukają nowości. Prawdziwy PES będzie tylko i wyłącznie na X360 I PS3. Pozdrawiam


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Jujo480 - 20-05-2011

Nie rozumiem was ludzie. Czego wy wymagacie od 11 letniej konsoli ? Miło słyszeć, że przynajmniej pojawi się jakakolwiek gierka na czarnulkę. Smile


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Smigol95 - 20-05-2011

Czy ja mowilem ze cos sie zmieni?! Ja mowie ze mogloby byc fajnie gdyby sie zmnienilo. I nie klamie Was a Jujo i Cerione specjalnie krytykuja wszystko co napiszę. Nie klamie nikogo z tym DarkPatchem bo tak jest, moge nawet filmik nakrecic i wrzucic na jutube i wtedy będzie widac ze jest rzeczywiscie wszystko poprawione a murawa wyglada niemal tak jak na nexgenach i nie plece ze pes 2012 bedzie jakis zarabisty bo tego nie wiem. A fify sie czepiam bo wiem ze moglaby wygladac lepiej jak np. Euro 2008, ktore jest niemalze tym samym ale ma ladniejsza murawe, lepszych kibicow, wyciagniete koszulki, fajna kamere a fifa 11 jest w porowaniu z tym gowniana. I taki patch do pesa istnieje bo go mam i gram.
(19-05-2011, 16:16)FSON napisał(a): Smigol95 mógłbyś podać link do tego DarkPatch v3? Przydałaby się jeszcze jakaś instrukcja jak to spatchować.

link wysle Ci na priv a pozniej jak juz sciagniesz to zrobie Ci prezentacje jak nagrac zeby dzialalo.
jak mi ktos nie wierzy ze taki patch istnieje to prosze:
http://www.youtube.com/watch?v=6d0QqzwG7uo


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Jujo480 - 20-05-2011

Smigol wypowiedz moja nie była kierowana do Ciebie tylko do tych, którzy piszą, że po co taki news jeżeli jakiś porządnych zmian nie będzie Big Grin A co do patcha to jest ciekawy tylko, że ja osobiście gram tylko i wyłącznie na oryginałach dlatego pewnie u mnie odpada Sad Smile


RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Smigol95 - 12-06-2011

(20-05-2011, 15:06)Jujo480 napisał(a): Smigol wypowiedz moja nie była kierowana do Ciebie tylko do tych, którzy piszą, że po co taki news jeżeli jakiś porządnych zmian nie będzie Big Grin A co do patcha to jest ciekawy tylko, że ja osobiście gram tylko i wyłącznie na oryginałach dlatego pewnie u mnie odpada Sad Smile

no spoko, sry pomyliles mi sie z sevikiem. Ale naprawde napisalem jak wygląda patch i jesli sevik chcesz wiedziec to konami nic mi nie placi ale do pesa na ps2 jest cala masa patchow[w przeciwienstwie do fify ktora nikt sie nie interesuje] a ty cerione graj sobie w pesa 2011 na pc bo jest zarąbisty pod względem rozgrywki i gameplaya a jak nie chcesz miec fajnego patcha ktory o polowe poprawia grafike na playStation2 to nie polemizuj bo twoje komentarze są zalosne i obrazliwe - zreszta twoj avatar mowi o tobie wszystko Smile



RE: PES 2012 wyjdzie na PS2 ! - Samyeu - 12-06-2011

Dzięki, przynajmniej mam czym tak merdać :]

Co mi po grafice?