PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najładniejsze aktorki - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Najładniejsze aktorki (/thread-najladniejsze-aktorki)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Najładniejsze aktorki - Kratos - 07-05-2011

Krys mam wrażenie, że takich pań jak ta na zdjęciu jest setki albo i tysiące, a ta niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale co kto lubi ;p


RE: Najładniejsze aktorki - Ged - 07-05-2011

Fakt że wygląda bardzo młodo ale u azjatek to nie jest takie nadzwyczajne


RE: Najładniejsze aktorki - Dexter - 08-05-2011

Może będziecie się ze mnie śmiać, bo wy tu wstawiacie jakieś seks bomby, ale ja jestem zafascynowany dwiema kobietami, które nie mają jakichś balonów i w ogóle.
Zresztą możecie się śmiać, ja tam nie zmienię zdania Smile mnie się one podobają i tyle:

Maja Ostaszewska, która wg mnie ma najbardziej nietypową urodę na świecie:
   

   

I Emma Watson, która ma już 21 lat więc jest kobietą, ma dorosłe ciało, a jej twarz jest tak gładka i delikatna.. no podoba mnie się okropnie Smile
   

   





RE: Najładniejsze aktorki - anemek - 08-05-2011

Emma była seksowniejsza jak była młodsza..

Mia Wasikowska za Alicje w Krainie Czarów.
[Obrazek: mia-wasikowska_l.jpg%3Fw%3D240%26h%3D320]


RE: Najładniejsze aktorki - Dexter - 08-05-2011

Nadal jest seksowna.. wg mnie niesamowicie piękna.. Maja zresztą też.. ta jej nietypowa uroda strasznie mnie pociąga ;]


RE: Najładniejsze aktorki - Szkieletor - 08-05-2011

Może to dziwne, ale mnie baaardzoo podnieca Kasia Zielińska. (Wiem, ogląda się te Barwy Szczęścia) Shy
Może nie każda fryzura jej pasuje, ale i tak ją KOCHAM, dobra, bez przesady, ale mam nadzieję, że bez makijażu i w samych rudych włosach wygląda równie pięknie jak tu.

Aha, i nie napalajcie się na te panienki, bo nie wiadomo, czy w realu są tak piękne jak na tych obrazkach.. Big Grin Przykład? Maja Sablewska bez tych dodatków odpycha. Sad




RE: Najładniejsze aktorki - Dexter - 08-05-2011

(08-05-2011, 16:51)Szkieletor napisał(a): Może to dziwne, ale mnie baaardzoo podnieca Kasia Zielińska. (Wiem, ogląda się te Barwy Szczęścia) Shy
Może nie każda fryzura jej pasuje, ale i tak ją KOCHAM, dobra, bez przesady, ale mam nadzieję, że bez makijażu i w samych rudych włosach wygląda równie pięknie jak tu.

Aha, i nie napalajcie się na te panienki, bo nie wiadomo, czy w realu są tak piękne jak na tych obrazkach.. Big Grin Przykład? Maja Sablewska bez tych dodatków odpycha. Sad

A co w tym dziwnego? Smile zobacz jakie ja tam wybrałem Smile



RE: Najładniejsze aktorki - Kratos - 19-06-2011

Ostatnio mi po "Różyczce" wpadła w oko Magdalena Boczarska. Zwłaszcza, że w filmie pokazuje nie tylko ładną buzię ;D


[Obrazek: 34372_1.jpg]


[Obrazek: 2182305-magdalena-boczarska-300-227.jpg]


RE: Najładniejsze aktorki - Dah-Ridah' - 20-06-2011

Pierwsze zdjęcie Boczarskiej całkiem spokkko.


RE: Najładniejsze aktorki - Reactor20000 - 20-06-2011

Myślę, że Angelina Joli jest też nie za brzydka Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSUTgHJyY4dAWrxxTmJcl6...XZCYra&t=1]
[Obrazek: angelina-jolie.jpg]