PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Muzyka (https://playstationforum.pl/forum-muzyka)
+--- Wątek: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) (/thread-ulubiony-zespol-wokalista-ka-kompozytor-ka-ewentualnie-nielubiany)

Strony: 1 2 3


Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Samyeu - 01-05-2011

No więc, jak w temacie, mówimy o swoich ulubionych zespołach :P

Ja z zespołów uwielbiam MadCon, w sumie mały zespół, w którym śpiewają dwie osoby. Śpiewali na Eurowizji 2010 w Oslo piosenkę do europejskiego tańcu radości pt. Glow.

Mam jeszcze jedyny polski zespół, który darzę uczuciem (?), a mianowicie Manchester - kapela rockowa. Z bardziej znanych utworów - Tajemnica, Nie na pierwszej randce.

Jest jeszcze Fall Out Boy - jak dla mnie najlepszy zespół grający rock ever. Szkoda, że się rozwiązali w 2010, ale jako fan mam dalej nadzieję na reaktywację :]

Kompozytorzy... Toshiro Masuda, gość, który uraczył nas swoimi melodiami w całej pierwszej serii Naruto.

A wy... jakich macie ulubieńców? :D


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Dah-Ridah' - 01-05-2011

Wokalista, na pewno nie tak go powinienem określać, ale dam go tutaj: Domino.


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - ulessus - 22-07-2011

Hahaha Fall Out Boy!!! Najlepsi... Chłopie, Ty chyba nie słuchałeś: Jimmy'ego Hendrixa, Erica Claptona, Dire Straits, G'N'R, Red Hot Chili Peppers, Nightwish, Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd, Sex Pistols, Nirvana, Aerosmith, Metallica, The Beatles, Rolling Stones, Thin Lizzy, The Shadows, ZZ Top, UFO, Iron Maiden, Judas Priest, Ry'a Cooder'a, Joe Satrianiego, Slayera, Soundgarden, Alice in Chains, Chuck Berry, Carlos Santana i nawet dodam tu AC/DC, za którymi nie przepadam.



RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Samyeu - 22-07-2011

Sporą część słyszałem z tych co wymieniłem. Ale tak dla formalności sam się zacytuję:

Cerinionedebil napisał(a):jak dla mnie najlepszy zespół grający rock ever.



RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - ulessus - 22-07-2011

Każdy lubi to co mu w ucho wpada;). Ja lubię te zespoły, które wymieniłem.


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Puma16 - 14-08-2011

Ja przepadam za Linkin Parkiem, The finalist jeśli chodzi o rock. Czasami lubię posłuchać amerykańskich raperów Ice, Cube, 50 cent, Snoop Dog i Enimen. =]


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - wzarek - 06-10-2011

Mój ulubiony zespół to Green Day


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Samyeu - 14-10-2011

Puma:
Cytat:Ice, Cube
To nie są oddzielni artyści D:

Cytat:Snoop Dog
Dogg, nie Dog

Cytat:Enimen
Lool.

Wzarek - są nawet spoko. Mi się podoba jednak jedynie Holiday.


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - drakon - 14-10-2011

Ulubiony zespół:
Emperor

Wokalista:
Adam Łassa

Wokalistka:
Heidi Solberg Tveitan (Ihriel)

Kompozytor:
Chyba Grieg, ciężko mi się zdecydować


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Dah-Ridah' - 14-10-2011

O kurrde, Puma props za kręcenie pierwszorzędnej beki w tym temacie. Ice, Cube. Oplułem ekran ze śmiechu, answerback cerinione'a głównie dopomógł.