PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najlepsza liga piłkarska - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Najlepsza liga piłkarska (/thread-najlepsza-liga-pilkarska)

Strony: 1 2


Najlepsza liga piłkarska - Kratos - 01-05-2011

Którą z lig piłkarskich uważacie za najlepszą na świecie? Którą najczęściej i najchętniej oglądacie?


RE: Najlepsza liga piłkarska - Dah-Ridah' - 01-05-2011

Angielska.


RE: Najlepsza liga piłkarska - black_ps2 - 02-05-2011

Oczywiście, że Premier League najlepsza. Jak można zaznaczyć Hiszpańską? Tam gra tylko Real i Barca, nikt inny nie ma szans na tytuł, wszystko tam tylko według tych dwóch klubów się toczy. A w Anglii zawsze był, jest i będzie poziom gry. Wczoraj Arsenal wygrał z faworyzowanym ManU 1;0.


RE: Najlepsza liga piłkarska - Samyeu - 02-05-2011

Można.

Dla porównania: Barca przegrała 1-2 z Realem Sociedad, a Real z kimśtam innym Big Grin

Zresztą, w Premier League jest to samo, tylko z 3 klubami. Rok temu było to samo, wypadł nawet jeden z byłych najlepszych klubów świata, Liverpool. Patrzę też na mistrzów Anglii na przestrzeni lat, gdzie od sezonu 95/96 niepodzielnie mistrzostwa zdobywały właśnie te 3 kluby...

Dla porównania, od 95/96 do dnia dzisiejszego mistrzostwa kraju zdobyło 5 klubów. I wystarczy zobaczyć wszystkie podia z La Ligi i czasem się nadziwić (kur... Real Sociedad był kiedyś wicemistrzem? Jakieś Deportivo mistrzem?)

Nie wątpię, że liga Anglii jest świetną ligę, acz bardziej interesuje mnie walka w Hiszpanii, niż na wyspach.

Myślę, że wybór jest troche uzależniony od klubów, jakie lubimy. Mnie szczerze kluby angielskie totalnie nie interesują, nie obchodzą, bo już bardziej interesuje się włoską.





RE: Najlepsza liga piłkarska - pavkoo - 02-05-2011

moim zdaniem najlepsza jest angielska ale i tak zaznaczyłem że Polska bo tylko Polską oglądam


RE: Najlepsza liga piłkarska - Bart - 02-05-2011

Mi najbardziej się podoba Bundesliga. Podoba mi się gra klubów Niemieckich, a najbardziej w tym wszystkim mi się podoba liczba strzelonych goi w meczach.


RE: Najlepsza liga piłkarska - black_ps2 - 03-05-2011

Cerinione

W Anglii nie toczy się walka między trzema klubami. Wszystkie kluby prezentują świetny poziom, no może nie wszystkie, ale większość. W Hiszpanii Barcelona przegrała jeden mecz na 30 i już wielka sensacja. Każdy klub zalicza potknięcia, nie ma piłkarzy doskonałych. A na dodatek ty mi gadasz, że Deportivo 10 lat temu było mistrzem Hiszpanii. Ja mówię o teraźniejszości. Kiedyś BBVA była ciekawsza, teraz już nie. Tam naprawdę gra tylko Barca i Real, oni tylko walczą o tytuł. A w Anglii jest i Arsenal i Chelsea i Tottenham i ManU. Są też ManC, Everton, czy Liverpool. Oni prezentują w Anglii świetny poziom od wielu, wielu lat. I w Anglii są emocje. A w Hiszpanii zawsze praktycznie wiadomo kto wygra jak gra Barca czy Real, chociaż jak już wspomniałem, potknięcia zalicza każdy, powtarzam, KAŻDY !


RE: Najlepsza liga piłkarska - Samyeu - 03-05-2011

Everton, Liverpool świetną formę? Nie wiem - przegrać z Bragą : O
A o tytuł walczą jak widać właśnie po tabelach własnie tylko te 3 kluby... Reszta walczy o ewentualną Ligę Mistrzów albo Ligę Europy. To samo jest w Primera Division. I coś dziwne porównania robisz, bo mówisz właśnie, że wszystkie kluby walczą o mistrza w Anglii, a w Hiszpanii widzisz tylko Real i Barcę. Wystarczy zobaczyć na rozrzut, jaka co roku jest walka o pozycje 3-6, to samo w Anglii.

Dla porównania - Manchester też "aż" 3 razy przegrał, w La Lidze, Barca ma o 1 mniej. To taka duża różnica.


RE: Najlepsza liga piłkarska - zizka - 03-05-2011

angielska najlepsza liga na świecie najbrutalniejsza itp ;p

i tak vamos barca!


RE: Najlepsza liga piłkarska - Dah-Ridah' - 03-05-2011

Przecież to jest oczywiste, że w Premiera Division, od pewnego czasu liczą się tylko Barca, Real. A poozostałe grajki [Villareal, Sevilla, Valencia itp] zamieniają się tylko 3 miejscami.