PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! (/thread-jaki-sport-uprawiasz-podziel-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - altana - 27-03-2011

wszelkiego rodzaju gry zespołowe uwielbiam a w szczególności piłke nożną


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - wisniarafal8 - 28-03-2011

Tylko i wyłącznie piłka nożna Smile


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Realinho - 23-06-2011

Uwielbiam uczyć się, wykonywać sztuczki piłkarskie potocznie ten rodzaj sportu zwany jest Freestyle footballem. Występują w nim różne style jak Air, Upper, Sit down, Ground. Myślę że jest to sport dla cierpliwych gdyż trzeba się namęczyć by móc zrobić jakiegoś "combosa", mistrzowsko mi nie wychodzi, choć różne ciekawe zagrania mam w miarę opanowane. Co potrzebujemy by móc uprawiać tę dyscyplinę? otóż piłkę oraz buty. Także "kocham" zwyczajny futbol, dużo gram, jak na razie amatorsko, lecz kto wie czy w przyszłości się to nie zmieni, i nie zacznę professionalnie uprawiać tego sportu. Kiedyś grałem także w siatkówkę oraz kosza, choć po bardzo długiej przerwie, mogę powiedzieć że słabiej idzie mi niż kiedyś.. W wolnych chwilach zdarzy się także pograć w tenisa stołowego, czy pobiegać. Ale ogółem priorytetem jest piłka nożna.

Tutaj możecie zobaczyć finał mistrzostw świata we Freestyle'u z 2010 roku, który odbył się w RPA.


Natomiast polecam wam ten kanał w serwisie You tube: STRskillSchool‬‏ dzięki temu gościowi nauczyłem się wielu efektownych a zarazem efektywnych sztuczek.

Mam nadzieję że was nie zanudziłem.


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - highline - 19-07-2011

Piłka nożna amatorsko , na razie ;) Po za tym oglądam hokeja na lodzie i czasami siatkówkę. Czasem wyścigi quadów , jak funduszy zacnych starczy.


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - black_ps2 - 04-10-2011

(23-06-2011, 23:28)Realinho napisał(a): Uwielbiam uczyć się, wykonywać sztuczki piłkarskie potocznie ten rodzaj sportu zwany jest Freestyle footballem. Występują w nim różne style jak Air, Upper, Sit down, Ground. Myślę że jest to sport dla cierpliwych gdyż trzeba się namęczyć by móc zrobić jakiegoś "combosa", mistrzowsko mi nie wychodzi, choć różne ciekawe zagrania mam w miarę opanowane. Co potrzebujemy by móc uprawiać tę dyscyplinę? otóż piłkę oraz buty. Także "kocham" zwyczajny futbol, dużo gram, jak na razie amatorsko, lecz kto wie czy w przyszłości się to nie zmieni, i nie zacznę professionalnie uprawiać tego sportu. Kiedyś grałem także w siatkówkę oraz kosza, choć po bardzo długiej przerwie, mogę powiedzieć że słabiej idzie mi niż kiedyś.. W wolnych chwilach zdarzy się także pograć w tenisa stołowego, czy pobiegać. Ale ogółem priorytetem jest piłka nożna.

Tutaj możecie zobaczyć finał mistrzostw świata we Freestyle'u z 2010 roku, który odbył się w RPA.


Natomiast polecam wam ten kanał w serwisie You tube: STRskillSchool‬‏ dzięki temu gościowi nauczyłem się wielu efektownych a zarazem efektywnych sztuczek.

Mam nadzieję że was nie zanudziłem.

Ja zacząłem niedawno oglądać STRskillSchool‬‏ i uczyć się tych tricków. Nie powiem, kolesie wymiatają, kiwam na boisku nawet tych, którzy są ode mnie lepsi i to dość często Smile




RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Realinho - 04-10-2011

No, bardzo fajny kanał. Wszystko w miarę prosty sposób pokazane jest. Powodzenia w dalszej nauce sztuczek.

Pozdrówka.


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Bandytos - 27-01-2012

Od kilku lat siłownia, ale chciałbym spróbować sił w MMA Smile


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - 8Azi8 - 27-01-2012

A ja kolejny raz Big Grin Zachęcam do freestyle slalom Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=neh_mI8eyRE


Genialny sport Big Grin


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Realinho - 27-01-2012

Rolki nie są złe, też czasem lubiłem pośmigać, choć czegoś takiego nie próbowałem. Myślę, że klasyczna jazda daje więcej frajdy niż kręcenie się w koło, mimo wszystko jestem pełen podziwu, ładnie wygląda ten slalom.


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Crusher - 29-07-2012

Ohoho, a ja trenuję karate na co dzień. Mam zielony pas ale zamierzam się wypisać i uczęszczać na Taekwondo bo podobno jeszcze lepsze "latanie". Ogółem sporty walki to całe moje życieBig Grin Kiedy tak trenujesz nic cie nie obchodzi. Czysta siła i zdrowie!