PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! (/thread-jaki-sport-uprawiasz-podziel-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Bodziuuuu - 28-06-2008

Nie chce Cie zniechecac...Jakby koszty sprzętu były małe karnety na siłownie nie kosztowaly by 50-100-150-200 zł. Sama ławeczka i gryf nie wystarczą. Ćwiczenie w domu jest do dupy. Ja w domu ćwicze tylko, gdy nie mam jak iśc na siłownie i do tego i tak nie zrobie takich ćwiczen jak na siłce. Jeżeli już to naprawdę trzeba wpakować troche kasy w sprzęt. Szkoda zwalić sobie posturę.


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - The Boss - 28-06-2008

No tak... Sad Ale- "poczekamy, zobaczymy".


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - ReV - 28-06-2008

To cię zadziwię, 3-4lata temu byłem dość przy sobie, ale postanowiłem zabrać się za siebie przez 3 miesiące robiłem tylko pompki na początku po 100 na dzień co pare dni zwiększałem liczbę gdzie po 3 miechach byłem w stanie zrobić naraz ponad 200 pompek moja sylwetka zmieniła się diametralnie jak byś mnie teraz zobaczył to byś w życiu nie powiedział że kiedyś byłem gruby a teraz jedynie dla sportu chodzę na siłownie. Także wcale nie musicie inwestować w sprzęt.


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Bodziuuuu - 29-06-2008

Robienie pomek ...Tak to cwiczenie ogolnorozwojowe...Ale nigdy sobie nie wyrobisz tak klaty jak na silowni, pleców, barków. Nogi ? Chcesz być napompowany na górze, a nogi jak patyki ? Jakby człowiek rosl tak bardzo po pompkach nikt by nie chodzil na silownie Tongue Tez kiedys robilem pompki. Dopiero gdy na silowni skatujesz klate widac efekty


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - ReV - 29-06-2008

Dużo biegam więc o nogi się nie bój;PP właśnie pompki są ogólnorozwojowe działają na plecy, klatę, ręce, brzuch i to jest ich zaletą zresztą możesz poszukać na necie jak ćwiczyć w domu bez sprzętu a efekty będą takie same jak byś chodził na siłownię co prawda może to zabrać więcej czasu niż na siłowni ale zaoszczędzisz kasę;P
Pozdrawiam


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - The Boss - 29-06-2008

Hmmm, ciekawy temat, poczytajcie coś tutaj: http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL282&=&q=jak+%C4%87wiczy%C4%87+w+domu+bez+sprz%C4%99tu+&btnG=Szukaj+w+Google&meta=


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - intruder - 29-06-2008

Sport to zdrowie. I basta. A który najfajniejszy? No jak powszechnie wiadomo królową sportu koszykówka jest (sprzeciwy? nie słychać...). Sam pogrywam, pozycja moja to rozgrywający (czasami SG).. oprócz tego kocham streetball (dla nie kumatych: koszykówka+troche zmodyfikowane zasady+ziomale i boisko na świerzym powietrzu+duuuuuuuuuuużo fajnych trick'ów). Chociaż te tricki nie zawsze mi wychodzą tak jak wyjść mają... hmm.... Rolleyes


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - The Boss - 29-06-2008

Jeżeli koszykówka jest królową sportu, to dlaczego nie ma takiego rozgłosu jak np. piłka nożna? Ale myślę, że powiedziałeś to ot tak, z zamiłowania do tego sportu. Smile


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Dzodzu - 30-06-2008

wszystkie a osatnio zbieranie 10 postow na forumTongue


RE: Jaki sport uprawiasz? Podziel się! - Bodziuuuu - 30-06-2008

No nie....Taki sam efekt jak na siłowni ? Dobre sobie. Robiąc bez przerwy te same ćwiczenia jak pompki, podciąganie i robienie trica na stołkach-kiedyś przestanie wchodzić i to bardzo szybko. Zresztą ile zrobisz ćwiczeń na partię mięśnia. Jedno ? Bo jak więcej ? Plan ćwiczeń i same ćwiczenia trzeba zmieniać, urozmaicać bo inaczej nic nie będzie szło. Na jedną partię mięsnia robi się te 3 ćwiczenia i więcej. Robienie w kółko samych pompek da efekt na początku, dlatego mówi sie, że osoba która chce zacząc chodzić na silownie powinna przed tym w domu troche porobić pompek.

Bieganie nie rozbuduje Ci nog jak cwiczenia na silowni-przysiady, martwe ciagi i maszyny. Ostatnio nawet przeczytalem, że osoba ktora jezdzi codziennie 50km na rowerze nie rozbuduje sobie nóg tak jak na siłowni. Tak więc pompki dają efekt na początku. Potem niestety, ale trzeba budować np klate w 10 innych sposobów.