Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.


Arichwum shoutboxa
avatar
To będzie wypasiony slasher dający dużą satysfakcję z ciachania.
avatar
A CAPCOM ostatnio w formie. RE7 się udał i sprzedał. Nadchodzi RE2 (chociaż dla mnie ta gra jest obojętna) i przede wszystkim wyjątkowo miodnie zapowiadające się DMC5 - dla mnie ta premiera gniecie wszystkie GOW'y/RDR2 i inne Tomb Raidery razem wzięte.
avatar
No i od kilku już lat oczekuję wręcz powrotu marki Legacy of Kain - to już wręcz uniwersum z ogromnymi możliwościami i gęstym klimatem. Soul Reaver już na szaraku gniótł umysł klimatem. Na obecnej generacji to byłaby petarda.
avatar
W Dino Crisis nie grałem - odświeżenie wskazane ze względu na rozwój technologii. Na PS4 te dinozaury dopiero pokazałyby pazur.
avatar
Póki co powracają giganci z PSX i dobrze. MediEvil też powinien odnieść umiarkowany sukces - chociaż obiektywnie to jednak jest to marka nieporównywalnie mniejsza od takiego Crasha czy nawet Spyro.
avatar
Madala raczej na bank nie będzie. Mimo, że Underground nadal jest wg mnie najlepszym shooterem w jakiego grałem to jednak jest to po prostu korytarzowa strzelanka. A gatunek FPS króluje obecnie na rynku. Dla mnie synonimem upadku gatunku jest fakt, że wspaniale sprzedaje się Black Ops 4 - czyli gra bez kampanii. Gracze uwielbiają się tłuc bez ładu i składu, bez żadnej głębi i fabuły w tle - ku uciesze twórców COD'a.
avatar
No i Medal of Honor/Underground. Ale marne szanse, z racji że to marka Electronic Arts
avatar
Ale wiecie czego rimejki bym łyknął? Dino Crisis, oby to był ten tajemniczy projekt Capcomu
avatar
Na pewno mam na tapecie DiRT Rally 2.0 w lutym, Mortal Kombat 11 w kwietniu oraz CTR w czerwcu. Zobaczymy co tam z rimejkiem Medievila, ale także nie pogardzę, z racji że oryginału jeszcze nie skończyłem
avatar
2019 dla mnie zapowiada się premierowo bardzo ciekawie
avatar
Tak samo, gruntowny remake CTR, chociażby dlatego cieszę się, że zarówno trylogie Spyro i Crasha odnoszą sukces finansowy, bo to oznacza jeszcze więcej zabawy z tymi markami od Activision. No i kto wie, może doczekamy się jakiś nowych gier z Crashem/Spyro. Narazie jednak liczę na to, że rimejku CTR-a także nie popsują i będzie idealny powrót do nostalgii. Ostatnio pograłem w starego CTR-a na PS3, ta ścigałka ciągle trzyma się dzielnie, jedna z niewielu gier, dla której warto odkurzyć klasyki z PSone
avatar
Co do PlayStation Plus, ja tam akurat nie narzekam. Fakt, mam od lipca w plusowej półce kilka gier, których pewnie w ogóle nie ruszę, tj. Mafia III, Bulletstorm, SOMA. ALE, załapałem się na darmowy remaster God of War III, które wielbię miłością wielką czy też grudniowe OnRush, które chyba zostało moją ulubioną grą ścigałkopodobną na PS4 i z pewnością mi w niej wpadnie platyna
avatar
Optymalnie to było rozwiązane na PS3-czyli z zasady multi jest darmowe, a kto chce to płaci bo "darmowe" gierki wpadają co miesiąc. Efekt był taki, że SONY rozdawało sztosy kalibru Uncharted 3 żeby userów zachęcić do wykupu abonamentu. Niestety nadeszło PS4 i postanowiono praktycznie ZMUSIĆ graczy do wykupu PS+ co się oczywiście zajebiście włodarzom opłaciło.
avatar
Ja wolę kupić grę i mieć ją na własność niż łapać z plusa - bo to jest tylko marne, czasowe wypożyczenie.
avatar
gry które dają w plusie mnie w ogóle nie interesują, kupiłem w sumie tylko dla multi w Dark Souls i RDR2, a chyba ostatecznie nawet z tego multi nie skorzystam
avatar
a 12 złotych kupiłem subskrypcję na rok w dwutygodniowych kontach trial
avatar
ja nawet nie skorzystałem z tego abonamentu
avatar
A i w ramach buntu polaka cebulaka zamierzam się konkretnie wypiąć na złodziejski abonament PS+ którym SONY chce mnie uszczęśliwiać na siłę.
avatar
Bardziej niż do GTA5/RDR2 ciągnie mnie do ogrywania zaległej klasyki typu Castlevania: Symphony of the Night, czy Oddworld: Abe's Exoddus na PSP. Ja jednak jestem sentymentalny retro fighter.
avatar
Coś czuję, że jeszcze długo będę kiblował w obecnie posiadanymi konsolami. Vita/PS3/PS4 i jazda. Nie kupię prędko PS5 i telewizora 4K. Wyścig i ogrywanie nowości na tempo nie jest dla mnie.